Автор: Veronika, 17.10.2017 12:02:35

В таємничих підвалах Одеси відкриється підземний театр

Rest4U Новости Украина Одесская обл. Одесса ОДЕССА В таємничих підвалах Одеси відкриється підземний театр
В таємничих підвалах Одеси відкриється підземний театр

Військовий узвіз, 18. Один із найбільш колоритних двориків міста, який не знайдеш на туристичних картах.

Це шматочок «тієї самої» Одеси, яка поволі зникає, повідомляє "Думская".

Дім відомого громадського діяча та мемуариста Йосипа Чижевича.

Під цим непримітним, на перший погляд, двоповерховим будинком заховані величезні підвали. Висота стелі подекуди сягає п’яти метрів! За два століття ці приміщення використовувалися по-різному - і як винні погреби, і як склад контрабандних товарів, і як місце для зібрань таємних товариств.

Останні десятиліття і до останнього часу підвали були закинуті. Однак зараз небайдужі працюють над створенням тут першого в Україні підземного театру.

Зараз в підвалах вже облаштовано повноцінну залу з балконами на 120 глядачів, сцену з професійним музичним та світловим обладнанням. На першому поверсі будинку Чижевича планують розмістити арт-кафе, у якому діятиме безкоштовна виставка одеських митців.

Вже 30 жовтня таємничі підвали відкриють свої двері усім охочим. Першою виставою, яку покажуть на підземній сцені, стане "Іфігенія, Апофеоз" за мотивами трагедії Евріпіда.

Окрім вистав, в підвалах проходитимуть камерні концерти, кінопокази, лекції. Однією з особливостей театру стане творча лабораторія «Вхід вільний», в межах якої будь-який творчий колектив зможе реалізувати свій творчий потенціал.

Джерело:turystam.in.ua/17388-v-taiemnychykh-pidvalakh-odesy-vidkryietsia-pidzemnyi-teatr


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Шторм атакував Одесу: вражаючі кадри

Опубликовано: 03.10.2017 10:00:01
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

Зграї чайок кружляли над величезними хвилями – шикарний ефект. Шикарними знімками одеського шторму напередодні поділилася у себе в Facebook фотограф Лоліта Клочкова.

Готель «Моцарт», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:37:50
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Одеський оперний театр – це архітектурний шедевр, який вважається одним з кращих творінь австрійських архітекторів і перлиною європейського бароко.

Готельний комплекс «Немо», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:35:05
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Де можна прийняти джакузі, насолоджуючись красою морського пейзажу? Природно, в морській столиці України – Одесі! Тут, на одному з найбільш відомих пляжів міста –«Ланжероні&

tic.in.ua

Опубликовано: 28.10.2015 14:50:53
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Уважаемые коллеги! Туристический сезон лета 2015 в Одессе показал, что наш город может принимать гостей города больше, чДобавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи