Автор: Veronika, 03.10.2017 11:10:20

Підзаряджаємось: ТОП-5 місць сили в Україні

Rest4U Новости Украина Киевская обл. Киев КИЕВ Підзаряджаємось: ТОП-5 місць сили в Україні
Підзаряджаємось: ТОП-5 місць сили в Україні

В Україні безліч красивих і навіть чарівних місць. А деякі ще й зарядять вас енергією на рік вперед! Де шукати природну «батарейку», розповідає портал «Rest4u».

Vожна сміло їхати в місце, куди езотерики з містиками поспішають за живою енергією природи – в Бакоту. Скельний монастир ХІ століття справляє сильне враження: недарма ці гори називають «Хмарочос світів». З усієї країни сюди з’їжджаються віруючі, щоб зцілити душу і тіло.

Подорож на гору Тотоха – український Тибет

У 120 км від Києва біля селища Медвин височіє гора Тотоха. Тут паломники підживлюються енергією Землі: по впливу гору навіть порівнюють з Алтаем і Тибетом. Відомо, що на вершині Тотохи колись було слов’янське святилище. Екстрасенси стверджують, що тут потужний енергетичний потік. Один день подорожі сюди здатний подарувати сил і відкриттів на цілий рік!

По дорозі на Тотоху ви пройдете по Мосту кохання, побачите стародавні храми. А ще подейкують, що будь-яке бажання, загадане на горі, виконується.

Чернігів. Їдемо по стародавніх місцях сили

Чернігів сам по собі енергетично сильне місто. Тут знаходиться найдавніша в Європі діюча православна церква – Спасо-Преображенський собор XII століття, єдиний на Лівобережній Україні пам’ятник кам’яного зодчества періоду розквіту Київської Русі. Уявіть собі, яку силу має локація, де майже тисячу років читаються молитви і проходять служби!

Крім того, мандрівники можуть відвідати підземний комплекс XI століття в Болдиній горі Чернігова – знамениті Антонієві печери. Вони теж вважаються одним з найпотужніших місць сили в Україні.

Подорож в парк «Кам’яне село» – український Стоунхендж

Незважаючи на світову популярність, Стоунхендж часто розчаровує туристів: за їхніми словами, поблизу легендарні камені зовсім не такі вражаючі, як пишуть. Ще б пак, адже до пам’ятки навіть не можна близько підійти! А ось геологічний заповідник «Кам’яне село» можна розглянути з усіх боків. Він вважається не тільки дивом природи України, а й місцем великої енергії.

Тут прямо посеред лісу громадяться гранітні валуни висотою до 10 метрів. Серед них – знаменитий Камінь Бога, де за легендою билися Бог і Диявол. Диявол провалився в пекло, а Бог, залишивши сліди на камені, вознісся на небеса. З тієї пори вода, налита в «слід Бога», залишається теплою в будь-яку пору року. Кажуть, що якщо походити по ній босими ногами, ви омолоджуєтесь!

Кам’янець-Подільський. Бакота

Національний природний парк «Подільські Товтри» та околиці села Бакота входять у трійку найбільш мальовничих і незвичайних локацій країни. Почати подорож по місцях сили краще з Кам’янець-Подільського. Тут вас чекає багата історико-архітектурна спадщина Старого міста і дивовижний каньйон річки Смотрич.

Містика київських гір

Найближча, але не менш цікава подорож – по височинах Києва. Замкова, Володимирська, Лиса гори – місця з сильною енергетикою, куди сучасні маги, чаклуни і езотерики приходять проводити обряди і ритуали. При цьому Поділ, зі слів екстрасенсів, наповнює позитивна енергія, а ось площу Незалежності називають геопатогенній зоною, яка негативно впливає на самопочуття людей.

Джерело:nature/57826#respond


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


У Києві перейменували ще 10 вулиць

Опубликовано: 17.10.2017 12:23:28
Киевская обл.Киев КИЕВ

Києві перейменували ще деякі вулиці, провулки та площі. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Зокрема, рішенням Київської міської ради перейменовано: 1) вул.

Всесвітній фонд природи заселить фантастичний світ мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Опубликовано: 17.10.2017 12:20:26
Киевская обл.Киев КИЕВ

В віденському офісі Всесвітнього фонду природи (WWF) був підписаний договір про партнерство між студією Animagrad і представництвом Фонду в Україні — Дунайсько-Карпатської програми.

У Києві визначили найкраще місце для відпочинку

Опубликовано: 17.10.2017 12:14:14
Киевская обл.Киев КИЕВ

6 жовтня 2017 року на щорічному конкурсі «Kyiv Tourism Awards» Древній Київ у Князівстві «Київська Русь» посів перше місце у номінації «Краща локація Київського регіон

У Києво-Могилянській академії знайшли старовинний револьвер

Опубликовано: 17.10.2017 12:08:27
Киевская обл.Киев КИЕВ

Староакадемічному корпусі бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянськоії академії" за книжковими шафами знайшли револьвер, якому близько 150 років.

Поблизу Дніпра археологи знайшли скарби з 16 століття

Опубликовано: 09.10.2017 10:33:23
Киевская обл.Киев КИЕВ

Поблизу міста Дніра на території колишнього містечка Стара Самарь археологи розкопали оселю заможного чоловіка, багату на артефакти.Добавление фотографийCopyright 2008-2018, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи