Автор: Ніка Сіденко, 22.05.2016 18:53:05

6 причин відвідати Київ

Rest4U Публикации Украина Киевская обл. Киев КИЕВ 6 причин відвідати Київ

 
1.Місто стародавнє і сучасне

Києву понад 1500 років, і його історія сягає часів княжіння легендарних Києвичів і літописних Рюриковичів. Проте, зберігаючи атмосферу давнього міста, Київ лишається сучасним – адміністративно-політичним і промисловим центром, осередком культурного життя, столицею із чотиримільйонним населенням. Таким чином, Київ вдало поєднує у собі риси давнини і сучасності.

2.Місто на Дніпрі

Своїм мальовничім розташуванням Київ завдячує Дніпрові – одній з найдовших річок Європи. Історичний центр Правого берега контрастує з сучасною архітектурою Лівобережжя, а також природною зоною островів, проте все це – наше місто, таке різнобарвне, але й водночас гармонічне.

3.Місто на семи пагорбах

Подібне порівняння з Єрусалимом чи Римом – не рідкісне, проте не зовсім точне, адже гір та пагорбів у Києві набагато більше! Неповторне сполучення підйомів та узвозів, ярів та пагорбів, і навіть справжніх гір – одна з найголовніших ознак міста, особливість тутешнього рельєфу, притаманна не багатьом столицям світу. Саме на горах існували стародавні князівські резиденції, а у долині Дніпра – поселення простих людей, яке з сивих часів іменують Подолом.

4.Місто-сад

Сади і парки – ще одна невід’ємна риса Києва. З-поміж столичних міст Європи тільки Відень та Осло випереджають Київ за кількістю зелених насаджень. Навесні та влітку Київ потопає у зелені, восени – у золотому листі. Найчарівніше місто виглядає у травні, коли дивовижні каштани запалюють рожевими та білими свічками сади та вулиці.

Київські парки не лише гарні, але й затишні, і перебувати у них – справжня насолода. Розташовані на Дніпрі, на його кручах, або ж безпосередньо в центрі міста, київські парки завжди привітні до відвідувачів, даруючи їм відпочинок від щоденної столичної метушні.

5.Місто православне

З давніх давен Київ славетний завдяки численним монастирям і храмам, приваблюючи паломників звідусіль. Місто, осіяне благодаттю Божою та духом християнства, приносить відчуття спокою та гармонії. Від сяйва золотих бань церков неможливо відірвати погляду! Обриси храмів, пишні силуети соборів зачаровують киян та гостей міста, приваблюючи естетичністю та досконалістю форм. Традиції паломництва актуальні й сьогодні. Так, Києво Печерська Лавра – діючий монастир 11 століття з унікальним комплексом печер – один з найбільш відвідуваних туристичних та релігійних комплексів України. Також в Києві є храми інших релігій і течій.

6.Столиця України

Київ володіє усіма ознаками, притаманними сучасному столичному місту. Це урядові заклади, амбасади, промислові об'єкти, комерційні центри, театри, музеї та багато іншого. Розгалужена транспортна система дає можливість гостям міста швидко і зручно дістатися інших туристичних центрів України (Крим, Чернігів, Одеса тощо).


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Пейзажная аллея на Старокиевской горе

Опубликовано: 08.06.2012 16:01:01
Киевская обл.Киев КИЕВ

В последние несколько лет Старый Киев начал привлекать все больше и больше жителей Киева и туристов. На Старокиевской горе открылась Пейзажная аллея.

Евро 2012

Опубликовано: 30.09.2011 22:19:57
Киевская обл.Киев КИЕВ

EURO 2012 в Україні Мабуть ко

Киево-Печерская Лавра

Опубликовано: 30.05.2012 17:09:16
Киевская обл.Киев КИЕВ

Киево-Печерская лавра – это историческое и культурное наследие Украины всемирного значения, которое было внесено в список ЮНЕСКО в 1990 году.

Для желающих будет проведен мастер-класс по бегу по раскаленным углям и битому стеклу

Опубликовано: 11.10.2012 22:08:01
Киевская обл.Киев КИЕВ

 В воскресенье, 14 октября, в Национальном музее народной архитектуры и быта (с. Пирогово) состоится празднование Покрова.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи