Автор: Alex S, 30.09.2011 22:19:57

Евро 2012

Rest4U Публикации Украина Киевская обл. Киев КИЕВ Евро 2012

EURO 2012 в Україні

Мабуть кожний з нас чув про Євро-2012!  Така подія обговорюється повсюди: інтернету, телебаченні , також ми можемо побачити різні статті в газетах та журналах . Нагадуєм, що Україна і Польща виграли право організації чемпіонату у 2007 році. Чемпіонат відбудеться в таких українських містах ,як Донецьк,Львів,Харків, а також і в столиці України – Київ. Ведеться ретельна підготовка,більшість білетів вже замовлено і куплено. Міста-учасники ,звичайно,готуються до великого припливу туристів. У кожному місті будуються нові готелі, також підписуються договори з уже діючими готелями,було обрано 18 українських вузів в яких також зможуть зупинитись туристи. Ведеться покращення доріг, вони ремонтуються і розширюються. Було внесена на розгляд законопроект про будівництво нових, швидких залізничних доріг,щоб туристи мали змогу відвідати не одне, а декілька міст України.
Київ є найкращий у підготовці до чемпіонату. Тут будуються найкращі готелі,ремонтуються пансіонати для фанатів ,які не мають змого зупинитись в готелях(10дол.за ніч). Важливу увагу буде наділено швидкій медичній допомозі, планується переобладнання частини клінік в пункти швидкої допомоги,також вирішується проблема з бродячими собаками на вулицях столиці. Під час проведення чемпіонату тут будуть організовані фан-зони. Також буде організовано багато місць для відпочинку,на Площі Незалежності будуть цікаві концерти та фестивалі,буде відкрито багато сувенірних магазинів,щоб туристи мали змогу щось купити на згадку про нашу країну.
Львів теж не відстає у підготовці,там будується новий стадіон, де в листопаді планують провести перший матч між національними збірними України та Австрії.
До Євро 2012 Харків має отримати від Львівського автозавода тролейбуси, в яких планують встановити відеокамери,щоб водій міг дивитись за поведінкою пасажирів.
Вже в червні 2011 року планується запустити волонтерську програму Євро 2012 УЕФА . На офіційному сайті буде складена анкета,яку зможе заповнити будь яка людина яка хоче стати волонтером україно - польського чемпіонату.
Також і в Польщі йде підготовка до чемпіонату. Він відбудеться в таких містах, як Варшава, Гданську, Вроцлаві, Познані. У Варшаві будується Національний стадіон,і робота йде досить швидко. Уже в серпні тут планують провести конкурс - Red Bull X(мотокрос). Польська влада очікує близько 1 млн вболівальників, які завітають до Польщі і зможуть тут добре відпочити і залишити 220 млн євро. У Польщі туристи зможуть в найкращих готелях та готелях середнього рівня, відвідати чудові ресторани з національною кухнею, кафе, кінотеатри, покататись на атракціонах, які є майже в кожному місті.

Дуже цікаво чи справді Україна виконає все те, що обіцяє і чи чемпіонат по футболу принесе країні прибуток?
Деякі економісти вважаються,що Євро 2012 принесе Україні одні збитки, і я з цим погоджуюсь. Нові спорудив,побудовані на передодні чемпіонату в майбутньому не будуть приносити ніяких прибутків,потративши на них велику суму грошей. Велику кількість білетів була куплена українцями та поляками,тому туристів з інших країн Європи приїде небагато,хоч вони б залишили в країні хорошу суму грошей.

Петий М.
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


6 причин відвідати Київ

Опубликовано: 22.05.2016 18:53:05
Киевская обл.Киев КИЕВ

  1. Місто стародавнє і сучасне Києву понад 1500 років, і його історія сягає часів княжіння легендарних Києвичів і літописних Рюриковичів.

Арсенал -2012: це треба бачити

Опубликовано: 28.05.2012 16:26:05
Киевская обл.Киев КИЕВ

Цього тижня в «Мистецькому Арсеналі» офіційно відкрито Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва Arsenale-2012.

Pinchuk Art Centre

Опубликовано: 16.12.2012 20:33:23
Киевская обл.Киев КИЕВ

PinchukArtCentre расположен в старинном архитектурном ансамбле киевского Бессарабского квартала, который был отреставрирован в начале ХХІ ст.

Фашисты спасли храм, где изображен Сатана и лежат останки великой Святой

Опубликовано: 24.02.2017 17:22:47
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Главному киевскому собору, названному в честь крестителя Руси – князя Владимира Великого, чуть более ста лет.

Киевляне верили: если пройдешь через Святые Врата в Печерскую Лавру - спишется половина грехов

Опубликовано: 24.02.2017 17:32:14
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Киево-Печерская Лавра бесспорно является самой большой, знаменитой, святой и авторитетной из всех существующих. Каждый год киевскую Лавру посещает более 3 млн.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи