Автор: Alex S, 28.05.2012 16:08:15

Київщина туристична-2012

Rest4U Публикации Украина Киевская обл. Киев КИЕВ Київщина туристична-2012

Із приводу святкування 2012 року 80-річчя утворення Київської області Київська обласна держадміністрація організувала 1-й Туристичний фестиваль «Київщина туристична-2012». Учасників і гостей виставки-фестивалю вітали найкращі обласні підприємства — виробники харчової промисловості, майстри народних ремесел, музичні колективи, представники туристичного бізнесу.

На короткій прес-конференції голова Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк, крім анонсування майбутніх заходів (аерофестиваль у Бородянці, фольклорний фестиваль у Ржищеві та Формула-1 у Вишгороді), запевнив, що Київщина багата на гідні туристичні об’єкти.

Однак, попри це, учасникам інформаційного туру «Нові туристичні маршрути Київського регіону» було представлено всього три об’єкти: готельний комплекс «Пуща лісова», етнографічний комплекс «Українське село» та гольф-клуб «Гольфстрим». Ба більше, останній навряд чи може бути цікавим для туристів, оскільки клуб закритий, а членство в ньому коштує 75 тисяч євро на рік.

«Пуща лісова» розташована в сосновому бору, і це одна з основних її переваг. Неможливо повірити, що буквально в кількох кілометрах від Києва таке чисте, напоєне пахощами хвої повітря. На території готелю — озеро й піщаний пляж. Відпочивальники можуть також поплавати й у критому басейні, погрітися в сауні, відвідати тренажерний зал і розслабитися в СПА-центрі. Звичайний стандартний номер без балкона коштує 650 грн. на добу. Котеджі, розташовані на території комплексу, особливо затребувані в літній період. Правда, оренда такого будиночка обійдеться в 33 тис. грн. на місяць.

Потрапивши в «Українське село», мимоволі опиняєшся в середині XIX століття. Екскурсію починають із чинного храму святого великомученика Димитрія Солунського. За чотири роки тут долучилися до таїнства хрещення близько 400 людей та обвінчалися понад сто пар. Служба проводиться щонеділі й у церковні свята. При храмі діє недільна школа, також дітей навчають різних ремесел — гончарства, вишивання, різьблення по дереву.

Далі представлено зразки архітектури шести українських регіонів: Середнє Придніпров’я, Слобожанщина, Полісся, Поділля, Південь України та Карпати. Усі будинки абсолютно різні. Головне правило комплексу — автентичність кожного експоната й ідеальна чистота.

Територія простора, крім пам’яток архітектури, тут розташовані ресторан, альтанки з мангалами, готель, міні-зоопарк, магазин сувенірів, кузня, гончарна майстерня. Планується відкрити пекарню. Вхід на територію комплексу безплатний, екскурсія — 5 грн. з людини.

В «Українському селі» особлива атмосфера умиротворення та спокою. Вдивляючись у лики святих на іконах, вдихаючи запах старовини, забуваєш про суєту. Мимоволі замислюєшся над тим, як швидко плине час, хто ти є й що залишиш після себе нащадкам.

Чудовою альтернативою культурній програмі, може стати спортивна, а саме сплавляння по річці. Маршрути найрізноманітніші — благо, річок у нашій країні багато: Черемош, Південний Буг, Дністер, Десна, Рось та ін. Почати можна з найпростішого і найменш екстремального.

У рамках фестивалю презентували новий маршрут по річці Десна від села Воропаїв до села Вища Дубечня Вишгородського району. Серед нас були такі, хто вперше взяв у руки весла, і такі, хто давно не новачок у водному туризмі. Команда утворилася дружна, всі отримали величезне задоволення від сплавляння.

— Десна протікає недалеко від Києва, але до неї складно під’їжджати на машині супроводу, — розповідає інструктор майстер спорту зі спортивного туризму Олександр Чижевський. — Рось у цьому сенсі набагато зручніша. Тому новачкам я рекомендую сплавлятися по ній. Найпростіший маршрут одного дня може бути таким: у Києві сідаєте на маршрутку і добираєтеся до Богуслава. Там ми вас зустрічаємо, проводимо екскурсію по місту. У Богуславі є на що подивитися: Музей ремесел, Музей Сошенка, Музей Марка Вовчка. Потім їдемо в село Саварка, готуємо спорядження, катамарани і починаємо сплавляння за наміченим маршрутом. Катамаран розраховано на четверо або шестеро людей. Допускаються діти від 14 років. Звичайно, охочі можуть посадити на катамаран дитину будь-якого віку, але тоді беремо розписку, що відповідальність за неї повністю несуть батьки. Бажано вміти плавати. Але рятувальні жилети видаємо в кожному разі. Ви можете робити зупинки по шляху проходження: засмагати, купатися, рибалити, милуватися природою. До вечора ми прибуваємо в Богуслав, де можна переночувати й продовжити подорож або ж сісти на маршрутку й повернутися додому. Вартість оренди одного катамарана — 500 грн. на день, плюс транспортні витрати (підвезення катамаранів до місця сплаву). До речі, він зовсім не схожий на той прогулянковий катамаран (водний велосипед) з педалями, який ви звикли бачити в парках відпочинку. Він набагато більший і кермується веслами.

Я впевнений, щоб чудово відпочити, не обов’язково їхати за тридев’ять земель. Відкрийте для себе нові маршрути Київщини.

По матеріалам  zn.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Арсенал -2012: це треба бачити

Опубликовано: 28.05.2012 16:26:05
Киевская обл.Киев КИЕВ

Цього тижня в «Мистецькому Арсеналі» офіційно відкрито Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва Arsenale-2012.

Врата в астрал на Лысой Горе

Опубликовано: 24.02.2017 17:27:09
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Во все времена Лысая гора в Киеве - одна из трех самых знаменитых Лысых гор в мире, привлекала к себе любителей загадок и мистики.

Фашисты спасли храм, где изображен Сатана и лежат останки великой Святой

Опубликовано: 24.02.2017 17:22:47
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Главному киевскому собору, названному в честь крестителя Руси – князя Владимира Великого, чуть более ста лет.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи