Автор: Veronika, 01.03.2018 9:40:06

Симіланські острови закриють від туристів

Rest4U Новости Украина Киевская обл. Киев КИЕВ Симіланські острови закриють від туристів
Симіланські острови закриють від туристів

 На п'ять місяців закрилися для відвідування Симіланські та Суринські острови - одні з найкрасивіших архіпелагів планети. Цей час необхідний унікальній місцевій природі для відновлення після туристичного сезону.

Симіланські острови вважаються одним з кращих місць для дайвінгу не лише в Таїланді, але і у всьому світі. З 1982 року територія архіпелагу, що складається з одинадцяти островів, оголошена національним парком. Найбільше туристів приїжджають на Симілани з острова Пхукет, розташованого в 100 кілометрах південніше. Дорога по морю займає близько півтори години.

Суринський архіпелаг знаходиться біля кордону з М'янмою, складається всього з п'яти островів і відомий красивими бухтами. Став національним парком у 1981 році.

Під час "відпочинку" островів від туристів сюди припливають гігантські морські черепахи, щоб спокійно вивести потомство. Крім того, з приходом мусонів і частих штормів, характерних для цієї пори року, відвідування островів на невеликих човнах і катерах стає небезпечним для мандрівників. Тому адміністрації національних парків просять туристів не порушувати встановленого порядку і не ризикувати своїми життями.

Обидва архіпелаги в Андаманському морі можна буде знову відвідати з 15 жовтня.

Джерело:www.geograf.com.ua/tourism/3351-similanski-ostrovi-zakriyut-vid-turistiv


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Українці витрачають в Діснейленді Парижу в 2-3 рази більше європейців

Опубликовано: 17.04.2018 10:28:43
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Вiдвiдуючi пaризький Дicнeйлeнд укрaїнcькi туриcти визнaнi oдними з "нaйщeдрiшиx": в ceрeдньoму вoни витрaчaють в 2-3 рaзи бiльшe єврoпeйцiв.

Як і де найчастіше грабують туристів

Опубликовано: 17.04.2018 10:18:40
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Українська ведуча-мандрівниця Леся Нікітюк склала список країн, де найчастіше грабують туристів. Про це Леся Никитюк написала на своїй сторінці в Instagram. Іспанія.

Названі найдоступніші європейські гірськолижні курорти

Опубликовано: 01.03.2018 9:36:37
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Гірськолижні курорти Німеччини та Іспанії визнані найдоступнішими в Європі. Про це повідомляється в дослідженні туристського сервісу KAYAK. ru.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи