Автор: Alex S, 02.01.2011 16:50:07

Монблан – вершина Європи

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Монблан – вершина Європи

З самого дитинства Орас  Бенедикт Соссюр був зачарований красою величного гірського масиву, сьогодні відомого, як Монблан - вершина Альп. Він навіть пообіцяв премію тому, хто перший підкорить  вершину  цього масиву – 4807 метрів. Та лише через  45 років у 1786 році вершина підкорилась людям. З цієї історії і розпочинається історія спортивного альпінізму.
З древніх часів гора Монблан  відома своїми таємницями  - на протязі століть  мешканці  цих місць називали цю гору проклятою, вважаючи що там живуть дракони і демони. Проте коли вперше назва гори з’явилася, як підпис до малюнку , про погану славу гори вже ніхто не згадував.
“Біла гора”, а саме так переводиться назва  гори  Монблан. Вперше про неї  згадується в документах, які відносяться до 1088 року. Знаходиться ця вершина  в центрі Європи - на границі Франції та Італії,  і вважається самою високою горою в Альпах.
“ Я вижу две долины, где говорят на одном языке  и где живет один народ. Придет  день и мы построим дорогу через  Монблан и соеденим  две долины”- Орас Бенедикт. Він виявився правий і через 200 років тут побудували тунель  довжиною  11,6 кілометрів, який починається на території Італії на висоті  1381 метр , і закінчується на території  Франції на висоті 1274 метри. Відомо, що за останні чотири місяці через  тунель проїхало  132474 машини. Це дивовижне місце не можна описати словами, тунель з’єднує дві країни.
Побачити увесь гірський масив можна тільки з літака, він простягається вздовж границі Італії, Швейцарії і Франції, та займає площу близько 600 квадратних кілометрів. Геологи вважають Монблан молодою горою, адже їй “ лише ” 350 млн. років. Сьогодні  “ Біла гора ” – це Рай для альпіністів і гірськолижників, саме привабливе місце .
Не обов’язково бути альпіністом ,щоб оцінити всю красу масиву,  можна просто здійснити прогулянку по ньому. З  1958 року тут побудована підвісна канатна дорога.  Максимальна висота на яку вона піднімає туристів -  3 842 метри над рівнем моря – тут можна спостерігати приголомшливі  пейзажі.
Будь-яку гору ліпше фотографувати не з її вершини, а -  з відстані,І що цікаво  навколо гори Монблан багато площадок з яких відкриваються пейзажі ,що змушують затримати подих. Цим гірським масивом можна милуватися безкінечно, особливо на заході та  на світанку, коли промені сонця виблискують на схилах, перекрашуючи їх в неймовірні відтінки червоного.
Всіх хто любить пейзажі природи, зацікавить похід,  відомий як “ Тур Монблана ”- довжиною 130 кілометрів,  він проходить по території  Італії, Франції та Швейцарії. А ті, в кого не так багато часу можуть вибрати прогулянку на одну з вершин масиву.


 
                                                                                                                                    
Ухаль Інна
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фестиваль Гуцульська бринза. Тури в Карпати

Опубликовано: 25.11.2010 18:44:51
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

12  вересня в гуцульському, славетному Закарпатському місті Рахові  відбувся очікуваний любителями гарного етнічного відпочинку ХІ- тий районний фести

Старе місто Прага

Опубликовано: 25.11.2010 19:11:52
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Прага – столиця Чехії, розташована на ріці Влтава. Населення міста – 1,2 млн. жителів.

Туристические маршруты Закарпатья

Опубликовано: 13.10.2010 19:32:16
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

  Закарпатье – живописный край с уникальным геополитическим и географическим расположением: находится на границе Украины, Венгрии, ПДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи