Автор: Alex S, 25.11.2010 19:11:52

Старе місто Прага

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Старе місто Прага

Прага – столиця Чехії, розташована на ріці Влтава. Населення міста – 1,2 млн. жителів. Наше знайомство з Прагою відбулося в жовтні 2010 року. Це місто здалося мені, справді, одним з найгарніших міст Європи. Нерідко столицю країни називають Прага Стобаштова – так багато в ній соборів, палаців та каплиць. Місто має кілька історичних частин: Градчани (Гради і його оточення), Мале Место і Старе Место. Градчани та Старе Место з’єднує найстарший у Центральній Європі кам’яний Карлов міст (500 м), побудований у другій половині XIV століття. Середньовічний вигляд міста зберігається і дотепер. Час від часу міст реставрується „точково”. „У центрі Старого міста на Староместсьої площі піднімається стародавня ратуша, яку прикрашають знамениті куранти XV століття. Вони не прості: коли лунає їхній бій, відкриваються спеціальні віконечка й перед поглядом здивованих туристів пропливають дванадцять апостолів, потім кістяк-смерть, що кличе за собою скнару (людину з гаманцем), людину з гітарою й фігуру із дзеркалом, ті качають головою, не бажаючи йти, але смерть на мотузці веде їх; кричить півень і лунає мелодійний передзвін курантів” – так коментують під час екскурсії гіди по місту цей туристичний атракціон. Насправді ж, через велику кількість туристів, що збираються тут щогодини, важко розгледіти мініатюрні деталі годинника, хоча зовні годинник справді вражає. У місті більше 130 храмів. Найбільш відомим є собор святого Віта на території празького Града. В архітектурі храмів представлені всі стилі – готика, ренесанс, бароко. Староместська площа, Карлов міст і Град є трьома основним визначний пам’ятками міста. Прага – найбільший туристичний центр Європи. Щороку в місто приїжджає кілька млн. людей. Тому для туристів створені всі умови для приємного проведення часу. Десятки готелів, гостелів тощо різних рівнів обслуговування на будь-який смак і гаманець готові надати свої апартаменти гостям. У місті є всі необхідні туристичні служби: можна піднятися на фунікулері на гору Петршин, зробити човнову прогулянку по Влтаві, відвідати численні музеї й художні галереї. Любителям чеського пива за 20Є пропонують пивний маршрут, який обов’язково приведе Вас до пивбару „Швейк”. А з місцевих делікатесів рекомендують спробувати „чеське колено” з тушеною капустою та відвареною картоплею чи качаче м’ясо з тушеною капустою та кнедликами. Гіди рекомендують для туристів, що не мають багато часу або швидко втомлюються наступний маршрут:  1. Чеський град – Собор святого Віта (20 Є). Сюди краще добратися на метро, а далі спускатися по маленьким вуличкам до Малего Места. 2. Пив бар „У Швейка”. 3. Карлів міст. 4. Старе Место та Староместська площа з курантами. 5. Вацлавська площа.
 

БАРТОШ А.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Водные туристические маршруты. Туры в Карпаты

Опубликовано: 14.10.2010 19:00:19
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

В Закарпатье достаточно густая речная система и значительное количество рек, пригодных для водных туристских маршрутов.

Свято пива «Октоберфест»

Опубликовано: 25.11.2010 19:01:10
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Октоберфест (нім. Oktoberfest, досл. «Свято жовтня»; простонародне нім. d’Wiesn, від нім.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи