Автор: Alex S, 09.12.2010 14:35:50

Гірськолижний курорт Вістлер, Канада

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Гірськолижний курорт Вістлер, Канада

Гігантський гірськолижний курорт-двійник Вістлер / Блеккомб / Whistler розташовується в провінції Британська Колумбія, поряд з кордоном Канади.
Протягом останніх років це місце називають одним з найкращих серед десятка кращих курортів Північної Америки. Вістлер знаходиться в тому районі земної кулі, де найвища норма опадів на рік складає 11 000 мм! Пейзаж - рай для фрірайдера.Зимовий курорт Вістлер / Блеккомб назавжди залишиться в пам"яті туриста своїми унікальними альпійськими чашами і жолобами, глетчерами і сучасним розмаїттям підйомників.   Гірськолижний курорт Вістлер / Блеккомб   має найвищий вертикальний перепад у Північній Америці, саму велику зону катання, розташовану   вище рівня виростання дерев.   І до того ж це одне з небагатьох місць, де можна кататися на льодовику. У красивому селі витає міжнародний дух з неповторювані пейзажами, дуже затишними ресторанами і готелями, де туристи занурюються   в атмосферу зимового свята.
Зручне розташування курорту вплинуло на його вибір Міжнародним Олімпійським комітетом (МОК) приймати змагання зимових Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері. Вістлер називають сніжної столицею світу. Найнижча температура взимку - 10 -15 градусів С. Загальна кількість трас складає понад 100 (20% для початківців, 55% середньої складності, 25% для професіоналів) Найдовша траса - 11 км. Рівень нічного життя у Вістлері не поступається гірськолижного сервісу. Вибір розваг надзвичайно широкий. Від санних сноу шоу до ковбойських салунів, від класичних ресторанів з живою музикою до хайтек диско програм. У пішохідній зоні міста - величезний вибір ресторанів і барів на будь-який смак. 212 магазинів, 81 ресторан, 26 клубів, басейни, льодовий каток, спортивний центр, сквош / тенісний центр, кінний спорт, санне катання, прокат сноумобілей, параплани і інше.
Купуючи гірськолижний тур на курорт Вістлер / Блеккомб, туристів обрадує дуже зручне розташування курорту (до Ванкувера всього 115 км - це близько 3 годин в дорозі, до курорту легко дістатися на автобусі, таксі або лімузині, можна взяти в оренду автомобіль або замовити чартерний переліт)
 

Гулько Є.В.

 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Старе місто Прага

Опубликовано: 25.11.2010 19:11:52
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Прага – столиця Чехії, розташована на ріці Влтава. Населення міста – 1,2 млн. жителів.

Свято пива «Октоберфест»

Опубликовано: 25.11.2010 19:01:10
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Октоберфест (нім. Oktoberfest, досл. «Свято жовтня»; простонародне нім. d’Wiesn, від нім.

Отдых за рубежом. Мазовия

Опубликовано: 28.05.2010 19:48:11
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Мазовия - исторический регион в центральном бассейне Вислы с великолепными пейзажами, лугами на просторных равнинах, лесами, бессчетным количеством рек и чистых озер.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи