Автор: Valya, 12.08.2017 16:24:28

Трембіти знову кличуть на Синевир

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевир Трембіти знову кличуть на Синевир
Трембіти знову кличуть на Синевир

 Фестиваль “На Синевир трембіти кличуть" є родзинкою українських Карпат та Міжгірського району.

Фестиваль проводять з метою пропагування закарпатських традицій і фольклору, презентації туристичних принад краю, зокрема, природної візитівки – озера Синевир, що є найбільшим озером Українських Карпат.

Традиційно вівчарі на гірських полонинах використовували трембіти для інформування жителів сіл, про різні події (на Різдво інформували про те, що наближаються колядники, або повідомляли про весілля, а також сповіщали про смерть та похорон) відповідною мелодією.

На трембіті виконують також вівчарські награвання. Фольклорно-етнографічний фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”, покликаний відродити традиції закарпатців.

Символічно, фестиваль відбувається на території яка входить у перелік “10 цінностей Закарпаття”

Дата проведення: 20 серпня 2017 року

Що треба знати про фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”:

-започатковано у 2001 році
-місце проведення,село Синевисрька Поляна
-територія національного парку “Синевир”
-Синевирське озеро входить до рейтингу "Сім чудес України"

Як завжди, господарі свята очікують на приїзд багатьох гостей як із столиці нашої держави, сусідніх областей, так із-за кордону.

Що цікаво? Гру трембіти включають до оркестру. Трембіта занесена в книгу рекордів Гіннеса, як найдовший духовий інструмент. Найдовші трембіти мають довжину до 8 метрів.

Довідково: Трембіта – найбільший духовий музичний інструмент – становить собою конічну дерев’яну трубу без бокових отворів, сягає 4 м в довжині. Діапазон трембіти – до 2,5 октав, чутність звуку – понад 10 км.

Інформацію взято з сайту:
http://uzhgorod.in/ua/anonsi/2017/trembiti_znovu_klichut_na_sinevir


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


музей Лісосплаву

Опубликовано: 21.08.2017 14:30:20
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

 У музеї лісосплаву можна ознайомитись з макетами вузлів, споруд і пристосувань всього технологічного процесу заготівлі, сортування, зберігання і транспортування деревини у вигляді плотів-боко

Україна: пріоритетні напрями відпочинку на травневі свята

Опубликовано: 30.04.2013 22:26:40
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

 Травневі свята, які саме наближаються, давно стали для більшості українців другою відпусткою в році.

В НПП «Синевир» состоится открытие реабилитационного центра бурого vедмедя

Опубликовано: 01.12.2011 10:34:29
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

Открытие реабилитационного центра бурого медведя в Национальном природном парке «Синевир&raДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи