Автор: Alex S, 30.12.2010 18:56:51

Музей лісосплаву та озеро Синевир

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевир Музей лісосплаву та озеро Синевир

У мальовничому урочищі річку Чорна Ріка перегородила Гребля, побудована в 1868 році австралійським інженером Клаузе.Вона  являє собою складний комплекс будівельних конструкцій,технічних вузлів і механізмів.
Саме тут на Чорній Ріці, верховинці в’язали з дерев величезні бокори і сплавляли їх у низинні райони,демонструючи свою мужність і сміливість. Спочатку гребля не мала покрівлі,кілька разів її ремонтували,вдосконалювали,реставрували. У надбудовах над Греблею можна ще і тепер побачити знаряддя праці лісорубів і плотогонів,їх речі побуту,макети плотів. Більшість конструкцій досі не мінялась,хоча встановлена понад сто років тому. На штучному озері перед унікальною гідротехнічною спорудою обладнано плаваючий бокор. На протилежному березі Ріки стоїть колиба-житло лісозаготівельників у дорадянський час.
Перший в Україні і єдиний у Європі Музей лісу і сплаву на Чорній Ріці,на жаль,був зруйнований паводками в 1998 та 2001 роках і зараз перебуває в стадії реконструкції. Зате,коли він буде повністю реставрований,відвідувачі зможуть побачити в ньому чимало цікавого про минуле і сучасне в розробці лісових багатств Карпат. Адже тут є чимало цінних експонатів. В даний час Музей лісу і сплаву потрапив до списку претендентів на звання “ українського дива “ в Україні.
Гордість нашого краю-це озеро За сліпучу синяву,за велику-до 24м-глибину,за неповторну,нереальну красу і таємничість,озеро часто називають “ Морське око “. Від  “ Морського ока ” неважко піднятися на гору Озірна. Перед вами відкриється чудова панорама Українських Карпат. Щорічно озеро Синевир відвідує біля 60 тисяч чоловік.
Про озеро Синевир складено багато легенд,це краса,це гордість нашого краю,це унікальний куточок зачарованої природи нашої  України,край захоплюючих туристських мандрів. І хто хоч раз побував тут,назавжди запам’ятає дзвінкі струмені гірських річок і потічків,мелодію верховинських смерекових лісів,чудове квітуче літо,ніжно-зелені кольори весняних полонин,срібні гори в серпанку зимового сонця… І це все наша вічнозелена мальовнича Міжгірщина.
                                                                              
Мильо Євгенія
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Отдых в Карпатах.Озеро Сенивир

Опубликовано: 01.04.2010 21:18:42
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

Фестиваль "Трембиты зовут на Синевир" Закарпатье издавна известно как край, где любят и умеют празднов

озеро Синевир

Опубликовано: 18.11.2011 0:45:41
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

        Озеро Синевір розташоване у північно східній частині Міжгірського району, біля підніжжя гори Озірної на висоті 989 м. над рівнем моря.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи