Автор: Alex S, 13.10.2010 19:01:51

Синевирське озеро.Тури в Карпати, Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевир Синевирське озеро.Тури в Карпати, Закарпаття


Синевирське озеро – найпривабливіше і найбільше з гірських озер Карпат.  Розташоване в Міжгірському районі, Воно знаходиться на висоті 989 метрів, середня площа = 5 гектарів, а найбільша глибина – 22 м. Через це навіть при найвищій температурі  прогріваються лише верхні 2 метри води. Належить Національному Природному Парку „ Синевир ".
Існує декілька легенд про виникнення озера. Одна з них свідчить, що в давнину в одного графа була дочка Синь, яка закохалася у пастуха Вира. Вони почали таємно зустрічатися. Коли граф дізнався, він наказав своїм слугам убити пастуха. Вони скинули його з високої скелі. Синь дізналася про це і довго плакала, а з її сліз утворилося озеро.
Насправді ж, утворилося близько 10 тис. років тому, через зсув, викликаний землетрусом. Великі каміння перегородили шлях струмкові, утворивши греблю, а улоговина що утворилася заповнилася водою. Оточене озеро старими буками та смереками.
Краєвиди навколо озера надзвичайно мальовничі. Схили вкриті стрімкими ялинами, які схиляються до поверхні води. У озері можна побачити риб, зокрема форель озерну, струмкову і райдужну. Повітря тут легке і свіже, а також наповнене ароматом хвої.
Посередині озера є невеличкий острівець. Якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво блакитна вода з островом посередині, ніби блакитне око. Тому в народі побутує назва „ Морське око ".
На березі озера встановлені фігури Сині і Вира, вирізані з дерева. Сюди приїжджають святкувати весілля майже з усіх куточків Закарпаття. Кажуть, якщо хлопець з дівчиною познайомилися  і полюбили одне одного на озері, то їх чекає міцна любов.
                                                                                      


Вайдич Надія
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Відпочинок в Карпатах. На Синевир трембіти кличуть

Опубликовано: 01.04.2010 20:59:44
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

Мальовничі куточки Міжгірщини з часів прадідівських багаті своїми звичаями, обрядами. Ось, наприклад влітку особливо шанують свято Івана Купала.

озеро Синевир

Опубликовано: 18.11.2011 0:45:41
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

        Озеро Синевір розташоване у північно східній частині Міжгірського району, біля підніжжя гори Озірної на висоті 989 м. над рівнем моря.

Музей лісосплаву та озеро Синевир

Опубликовано: 30.12.2010 18:56:51
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

У мальовничому урочищі річку Чорна Ріка перегородила Гребля, побудована в 1868 році австралійським інженером Клаузе.

Отдых в Карпатах.Озеро Сенивир

Опубликовано: 01.04.2010 21:18:42
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

Фестиваль "Трембиты зовут на Синевир" Закарпатье издавна известно как край, где любят и умеют праздновДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи