Автор: Півкач Ольга, 21.04.2012 15:52:58

Дегустація вина у замку Паланок

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Дегустація вина у замку Паланок
Дегустація вина у замку Паланок

ТМ “Чизай” запрошує туристів у щойно відкритий дегустаційний зал в старовинних підвалах Мукачівського замку Паланок та на екскурсію з дегустацією на території власного виноробного підприємства.

Класичний інтер’єр залів, неповторний смак закарпатських вин та спілкування з нашими виноробами справлять на будь-якого відвідувача незабутнє враження.

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на власному виноробному підприємстві та у щойно відкритій дегустаційній залі старовинного підвалу Мукачівського замку.

Дегустація в старовинних підвалах Мукачівського замку триває 50 хв.

Програма заходу на підприємстві (регламент часу):

1. Екскурсія по підприємству (30 хв.)

- центральна будівля, територія підприємства (10 хв.);

- виносховище (10 хв.);

- лінія виробництва (10 хв.);

2. Дегустація в спеціально обладнаній залі (50 хв.)

Асортимент вин на дегустації:

Каберне (червоне сухе), Совіньйон (біле сухе), Тамянка (біле напівсолодке), Мускатне (біле напівсолодке), Ізабелла Закарпатська (рожеве напівсолодке), Рубін Закарпаття (червоне напівсолодке), Сонце в бокалі (біле десертне), Кагор (червоне десертне), Біла слива (плодове вино), Вишня (плодове вино).

Всього 10 позицій + закуска для кожного учасника окремо.

3. Придбання вин.

Дегустацію на підприємстві проводить головний технолог, заслужений працівник виноробної промисловості України, член центральної дегустаційної комісії виноробної промисловості України Новицька Галина Якимівна та зав. лабораторією підприємства Лебідь Інга Сергіївна.

Вартість дегустації + екскурсії :

- до 7 учасників – 315 грн.(за групу від 1 до 7 чол. )

- від 7 до 15 учасників – 45 грн./чол.

- від 15 і більше учасників – 40 грн./чол.

Вартість дегустації в старовинних підвалах Мукачівського замку складає 40 грн.

Тривалість дегустації – до 50-ти хв. Мінімальна кількість учасників – 4 чол.

Фотографії підприємства та дегустаційних залів Ви можете переглянути на офіційному сайті компанії www.chizay.com.

Попереднє замовлення, а також додаткова інформація за номерами: (03141)23193, 23024, моб. +38(050)4325244, +38(050)3722178

З повагою,

керівник напрямку Паланок Чегіль Роман Іванович

моб. +38(050)4320525

e-mail: tour@chizay.com


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Мультфільм «Замок Паланок» в кінозалі музею з 15 квітня

Опубликовано: 13.04.2023 14:05:33
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 У Мукачеві презентували мультфільм «Замок Паланок», який вийшов у 10 міні серіях та доступний для перегляду в стінах Мукачівського історичного музею з 15 квітня 2023 року.

Замок Паланок в Мкуачеві

Опубликовано: 11.09.2018 10:13:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Замок Паланок – головна визначна пам’ятка Мукачево, зведена на високій 65-метровій вулканічній горі. Замок займає 1. 4 га.

17-18 лютого у Мукачеві пройде фестиваль "Варишська палачінта"

Опубликовано: 25.01.2018 11:13:25
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 «Варишська палачінта» – це фестиваль-ярмарок з нагоди проводів зими та початку весни. В його рамках учасники пектимуть палачінти (млинці) з різними начинками та соусами.

Фестиваль пива “Варишське пиво”

Опубликовано: 13.08.2017 18:21:04
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Формування культури пивоваріння та споживання пива, відродження традицій Закарпаття, дегустація та презентація кращих сортів від крафтових пивоварів на фестивалі “Вариське пиво” вДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи