Автор: Alex S, 04.01.2013 21:57:49

Цьогорічне "Червене вино" стане фестивалем сюрпризів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Цьогорічне "Червене вино" стане фестивалем сюрпризів
Цьогорічне

Сьогодні, 4 січня, у великій залі Мукачівської міської ради відбулась прес-конференція, присвячена проведенню цьогорічного фестивалю-конкурсу «Червене вино».


Цьогорічне Червене вино стане фестивалем сюрпризів

Про насичену програму фестивалю присутнім розповіли мер міста Золтан Ленд’єл, перший заступник міського голови Ернест Нусер та заступник міського голови Михайло Лабош.

Фестиваль-конкурс «Червене вино» був вперше проведений у січні 1994 року і уже протягом дев'ятнадцяти років проводиться у Мукачеві, збираючи кращих виноробів нашого міста, краю та сусідніх областей, ставши окрасою багатьох святкових заходів, започаткованих у новітню добу нашої історії.

За словами Золтана Золтановича цього року у фестивалі братимуть участь у два рази більше підприємців ніж у минулому, тому, міська влада планує перекрити частину площі перед міською бібліотекою та розставити намети аж до 20 школи. Наразі обдумовують чи не знадобиться ще місце, яке можна використати аж до пошти по вулиці Ярослава Мудрого.

Приємною новиною стане те, що жителі міста та гості, які спробують скуштувати шашлик не будуть стояти, їм пообіцяли більше посадочних місць біля кожної «харчівні».

З метою пропаганди туризму у Закарпатській області на фестивалі буде встановлено два намети з сувенірною продукцією.
Переможці в номінаціях «біле» та «червене вино» нагороджуватимуться оригінальними подарунками. Є доволі серйозні очікування, що і цього року мукачівці та гості фестивалю будуть приємно подивовані не тільки якісною продукцією, але й цікавими подарунками для переможців.

Весь фестиваль супроводжуватиметься різними заходами, як спортивними так і культурними. Загалом на святі вина виступить біля 60 колективів з закарпатської області. В цілому буде біля 100 колективів.


mukachevo.net


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Мультфільм «Замок Паланок» в кінозалі музею з 15 квітня

Опубликовано: 13.04.2023 14:05:33
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 У Мукачеві презентували мультфільм «Замок Паланок», який вийшов у 10 міні серіях та доступний для перегляду в стінах Мукачівського історичного музею з 15 квітня 2023 року.

Замок Паланок в Мкуачеві

Опубликовано: 11.09.2018 10:13:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Замок Паланок – головна визначна пам’ятка Мукачево, зведена на високій 65-метровій вулканічній горі. Замок займає 1. 4 га.

17-18 лютого у Мукачеві пройде фестиваль "Варишська палачінта"

Опубликовано: 25.01.2018 11:13:25
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 «Варишська палачінта» – це фестиваль-ярмарок з нагоди проводів зими та початку весни. В його рамках учасники пектимуть палачінти (млинці) з різними начинками та соусами.

Фестиваль пива “Варишське пиво”

Опубликовано: 13.08.2017 18:21:04
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Формування культури пивоваріння та споживання пива, відродження традицій Закарпаття, дегустація та презентація кращих сортів від крафтових пивоварів на фестивалі “Вариське пиво” вДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи