Автор: Alex S, 28.05.2011 13:08:52

Ільниця — мальовниче село Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Иршавский район Иршава Ільниця — мальовниче село Закарпаття

Ільниця  - одне з найбільших сіл України, про що свідчить: його населення — близько 8900 жителів; 37 вулиць; 3169 дворогосподарств, площа — близько 6140 га. Село розташоване в долині річки Синявка (притока Іршавки) у підніжжя гори Бужора, за 4 км від районного центра і залізничної станції Іршава на лінії Берегово — Кушниця.
Село займає вигідне географічне положення. На території Ільниці чудовий клімат, при якому практично завжди висока урожайність, що дає великі перспективи та хороші умови для розвитку сільського господарства. Населення села власними силами займається рослинництвом та тваринництвом. У селі є різні підприємства, які займаються різними видами діяльності, а  саме: ТзОВ «Нова — Текст» спеціалізується на пошитті кожаного верхнього одягу ; ВАТ «Ільницький завод МЗУ» виготовляє зварювальне устаткування ; ТзОВ «Клен» — обробка дерева та виготовлення меблів ; ТзОВ «Лігніт» — видобуток бурого вугілля та бентонітових глин; Закарпатський завод мастильного обладнання виготовляє мастильне обладнання. Одним словом, Ільниця має високий аграрнопромисловий потенціал. Ці великі суб"єкти господарювання мають велике значення для економічного та соціального розвитку і процвітання села взагалі.
Центральним органом місцевого самоврядування села є Ільницька сільська рада, у діяльність якої входить забезпечення соціального захисту населення села та покращення  благоустрою населеного пункту, представлення інтересів держави, приймання різних рішень у межах компетенції, контроль за діяльністю суб"єктів господарювання, які знаходяться на території села, створення належних умов для розвитку інфраструктури села, підприємницької діяльності, культури та спорту у селі та багато іншого. Щодо соціальної сфери, то на території с. Ільниця функціонують: 4 дошкілні навчальні заклади; три загальноосвітні школи; школа — інтернат; спортивно — гуманітарний ліцей, який виник недавно, але вже проявив себе на високому рівні, що дає можливість юним спортсменам проявити себе і займатися спортом професійно; дитяча школа мистецтв; лікарська амбулаторія загальної практики і сімейної медицини; 3 аптеки та 2 бібліотеки; 2 заклади культури: центр дозвілля «Шахтар» та клуб «Новоселиця».
Ільниця — високорозвинуте релігійне село, на території якого діють 5 конфесій : православна, греко — католицька, ЄХБ, АСД та ХСД.
Населений пункт багато чисельний та активний, тому в селі часто та регулярно проводяться культурно-масові, спортивно-масові заходи. Щорічно відзначаються День Перемоги, День Конституції України, День незалежності України та день села — культурно-масовий захід, який називається День шахтаря і проводиться в останню неділю серпня. Поміж тим проводяться різні виставки художньої самодіяльності, музичні концерти на честь видатних естрадних виконавців та музичних композиторів, виступи художніх колективів та ансамблів села, району, області та України, масові спортивні змагання на честь видатних спортсменів краю.
Щодо туристичної сфери, то на території села розташовані такі об"єкти туризму як: природній об"єкт « Смериковий камінь», який характеризується мальовничістю природи, красою та неповторністю гірських пейзажів; туристично-оздоровчий табір «Зачарована долина», яка пропонує такі види послуг: полювання; закарпатське сафарі; купання в термальній мінеральній воді; відпочинок в закарпатській родині; зустріч Нового року; Різдвяний тур (особливості зустрічі Різдва в Карпатах, катання на санях, запряжених трійкою коней); Організація екскурсійних поїздок до Угорщини, Словакії (візи на 2 дні); тренувальні збори для футбольних команд тощо. Ці об"єкти туризму щорічно приваблюють до себе численних туристів та охочих відпочити не  тільки з нашого села, району, області, України, а й навіть із зарубіжжя. Тому є всі підстави вважати Ільницю високо розвинутим селом у сфері туризму, а також можливості подальшого перспективного його розвитку.
 Отже, з усього вище перерахованого та вказаного робимо висновок, що Ільниця — це численний та високорозвинений населений пункт, який займає велику територію. Село з розвинутим сільським господарством, підприємництвом, туризмом та соціальною сферою. Мальовнича місцевість Закарпаття, яка приваблює до себе своє неповторною красою, чистотою природи, душевним затишком та відпочинком, у якої є всі належні умови для інвестиційних вкладів, які згодом обов"язково принесуть чималі прибутки.

Уляна Якима


 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Арданiвське городище - apxeoлогічна пам"ятка

Опубликовано: 21.10.2010 21:22:19
Закарпатская обл.Иршавский районИршава

Село Арданово розташоване на пiвденному заходi Iршавського району Закарпатськоi областi. Його географiчнi координати 48 20" пн. ш.

Тури Закарпаттям. Іршавщина

Опубликовано: 11.12.2010 14:07:40
Закарпатская обл.Иршавский районИршава

Іршавський район - одині з найкрасивіших куточків Він відомий своїми дерев"яними церквами і монастирями.

Туристи зможуть проїхатись "виноградним маршрутом" вузькоколійкою

Опубликовано: 26.02.2012 11:09:41
Закарпатская обл.Иршавский районИршава

Смак вина, візит до ферми «угорських сірих» корів, зимові краєвиди – все це очікувало на пасажирів Боржавської вузькоколійки минулої суботи, 18 лютого.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи