Автор: Vika Palchey, 25.04.2013 22:10:49

В Одесі з'являться екскурсійні маршрутні автобуси і велорикші

Rest4U Новости Украина Одесская обл. Одесса ОДЕССА В Одесі з'являться екскурсійні маршрутні автобуси і велорикші
В Одесі з'являться екскурсійні маршрутні автобуси і велорикші

 По Одесі скоро почнуть курсувати спеціальні екскурсійні автобуси на відкритих маршрутах, повідомила начальник Міського управління культури і туризму Тетяна Маркова.

Відкриті туристичні автобуси курсуватимуть за розкладом, гість зможе вийти на будь-якій зупинці, прогулятися містом і сісти на будь-який наступний автобус. Подібні екскурсійні автобуси Open Kiev вже більше двох років курсують по Києву.
Крім того, в центральній частині Одеси пустять велотаксі. По Приморському бульвару, вулиці Гоголя, бульвару Жванецького та іншим центральним вулицях, не перевантаженим транспортом, будуть їздити велотаксі - спеціальні велосипеди з вмонтованими місцями для пасажирів. Подібна практика існує в багатьох містах світу.
З'явиться в Одесі і мініатюрна реміснича сільце. Виставковий комплекс складатиметься з групи будівель, декорованих у відповідності з національними традиціями народів, що проживають в нашому регіоні. У фольклорній сільці не навмисно працюватимуть ковалі, вишивальниці, гончарі та швачки.

tourismnews


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Шторм атакував Одесу: вражаючі кадри

Опубликовано: 03.10.2017 10:00:01
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

Зграї чайок кружляли над величезними хвилями – шикарний ефект. Шикарними знімками одеського шторму напередодні поділилася у себе в Facebook фотограф Лоліта Клочкова.

Готель «Моцарт», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:37:50
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Одеський оперний театр – це архітектурний шедевр, який вважається одним з кращих творінь австрійських архітекторів і перлиною європейського бароко.

Готельний комплекс «Немо», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:35:05
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Де можна прийняти джакузі, насолоджуючись красою морського пейзажу? Природно, в морській столиці України – Одесі! Тут, на одному з найбільш відомих пляжів міста –«Ланжероні&Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи