Автор: Vika Palchey, 30.04.2013 22:11:48

У Харкові з'явився відбиток долоні знаменитого Алена Делона

Rest4U Новости Украина Харьковская обл. Харьковский район ХАРЬКОВ У Харкові з'явився відбиток долоні знаменитого Алена Делона
У Харкові з'явився відбиток долоні знаменитого Алена Делона

 Ален Делон, Який був почесним гостем фестивалю короткометражних кінофільмів «Харьковская сирень», залишив у гіпсі відбиток власної долоні, який пізніше був відлитий у бронзі. Сьогодні його можна побачити на Алеї гостей у Харкові, повідомила Вікторія Маренич, начальник відділу з інформації та у справах друку облдержадміністрації.

Крім відбитка долоні Делона, тут також встановлено бронзові відбитки рук Родіона Нахапетова, Юджина Мамута та Ірини Борисової. Трохи раніше колекцію Алеї гостей поповнили П'єр Рішар і Жан-Поль Бельмондо. Зараз на Алеї налічується дев'ятнадцять стел з відбитками.

Алея гостей в Харкові - це досить популярне місце у городян і туристів. Тут можна робити фотознімки, гуляти годинами. Вже навіть з'явилася міська легенда, пов'язана з бронзовими відбитками. Так, якщо доторкнутися до бронзової долоні, загадавши бажання, воно обов'язково збудеться.

ua-traveling.com


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


"АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА" ПОЧАЛИ ЛІТАТИ ЗА МІЖНАРОДНИМИ МАРШРУТАМИ

Опубликовано: 11.06.2013 11:41:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Авіакомпанія "Авіалінії Харкова" (АХ), що входить до групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почала возити пасажирів за міжнародними маршрутами.

Пам'ятник закоханим у Харкові

Опубликовано: 10.05.2013 16:51:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Мабуть, найвідоміший пам'ятник закоханої парочки розташовується в центрі Харкова. Він з'явився у 2002 році.

Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» на Харківщині (18 травня)

Опубликовано: 30.04.2013 23:22:44
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» стартує 18 травня в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди (Харківська обл.

Пиво в Харкові - туристичний напій

Опубликовано: 25.04.2013 22:28:02
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 У Харкові туристам запропонували незвичайний пізнавальний маршрут - пивний тур, що включає відвідання пивзаводу «Рогань».

У центрі Харкова відкриється велопрокат

Опубликовано: 25.04.2013 22:08:21
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 З кінця квітня в центрі Харкова поруч з готелем «Харків Палац» запрацює велопрокат. Взяти велосипед напрокат тут можна буде протягом сезону - до жовтня.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи