Автор: Vika Palchey, 25.04.2013 22:28:02

Пиво в Харкові - туристичний напій

Rest4U Новости Украина Харьковская обл. Харьковский район ХАРЬКОВ Пиво в Харкові - туристичний напій
Пиво в Харкові - туристичний напій

 У Харкові туристам запропонували незвичайний пізнавальний маршрут - пивний тур, що включає відвідання пивзаводу «Рогань».

Про незвичайну ініціативи пивного холдингу SUN InBev, якому належить харківський пивзавод, повідомила завідувачка сектором іміджевих проектів та виставкової діяльності міськради Ольга Дем'яненко. За її словами, туристам пропонують подивитися виробництво пива на заводі, а також у ресторанах-міні-пивоварнях.

«Напередодні ЄВРО-2012 та під час самого чемпіонату цей маршрут був дуже популярний. А зараз інтерес пішов на спад », - зазначила Ольга Дем'яненко.

За бажанням туристичних груп пивну екскурсію можуть доповнити різноманітними складовими - від безневинного гастрономічного туру, відвідування храмів і музеїв до можливості зробити стрибок з парашутом, поплавати на байдарках або покататися на конях.

tourismnews


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


"АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА" ПОЧАЛИ ЛІТАТИ ЗА МІЖНАРОДНИМИ МАРШРУТАМИ

Опубликовано: 11.06.2013 11:41:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Авіакомпанія "Авіалінії Харкова" (АХ), що входить до групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почала возити пасажирів за міжнародними маршрутами.

Пам'ятник закоханим у Харкові

Опубликовано: 10.05.2013 16:51:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Мабуть, найвідоміший пам'ятник закоханої парочки розташовується в центрі Харкова. Він з'явився у 2002 році.

Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» на Харківщині (18 травня)

Опубликовано: 30.04.2013 23:22:44
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» стартує 18 травня в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди (Харківська обл.

У Харкові з'явився відбиток долоні знаменитого Алена Делона

Опубликовано: 30.04.2013 22:11:48
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Ален Делон, Який був почесним гостем фестивалю короткометражних кінофільмів «Харьковская сирень», залишив у гіпсі відбиток власної долоні, який пізніше був відлитий у бронзі.

У центрі Харкова відкриється велопрокат

Опубликовано: 25.04.2013 22:08:21
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 З кінця квітня в центрі Харкова поруч з готелем «Харків Палац» запрацює велопрокат. Взяти велосипед напрокат тут можна буде протягом сезону - до жовтня.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи