Автор: Vika Palchey, 25.04.2013 22:08:21

У центрі Харкова відкриється велопрокат

Rest4U Новости Украина Харьковская обл. Харьковский район ХАРЬКОВ У центрі Харкова відкриється велопрокат
У центрі Харкова відкриється велопрокат

 З кінця квітня в центрі Харкова поруч з готелем «Харків Палац» запрацює велопрокат.

Взяти велосипед напрокат тут можна буде протягом сезону - до жовтня. Харків'яни і туристи отримають можливість оцінити краси міста та області, пересуваючись на самому екологічному виді транспорту - велосипеді.
З ініціативою створити такий прокат виступила міська громадська організація велоактівістов. Міська влада їх підтримали, а готель «Харків Палац», в свою чергу, надала майданчик для прокату. Для велопарку вже закуплено 20 сучасних велосипедів європейського виробництва - все за спонсорські кошти.


«У місті та області є прокатні пункти. Але про них мало хто знає: мало реклами. Ми хочемо створити постійний пункт прокату, який працюватиме в центрі міста. За допомогою інших готелів ми і далі будемо відкривати такі прокатні пункти. Чому біля готелю? Тому що тут постійно є туристи. У вигляді додаткової послуги вони можуть отримати і прокат велосипедів. Готелям це вигідно, тому що крім їх інфраструктури, екскурсій і спа-салонів вони можуть запропонувати гостям велосипедний туризм », - говорить директор КП« Обласний інформаційно-методичний центр туризму» Денис Дармостук.


За його словами, ціна прокату в день не перевищуватиме 100 грн. Крім велосипеда людям будуть видавати всю необхідну для комфортного і безпечного катання екіпіровку, а також туристичні карти, на яких будуть нанесені чотири обласних веломаршруту. Початкова точка трьох веломаршрутів знаходиться в місті Харкові в районі Лисої Гори біля 8-го міського кладовища. Перший маршрут протяжністю 5 км є як велосипедним, так і пішим. Його фінальна точка - на вулиці Лагерній. Ще один веломаршрут йде до Окружної дороги. Його довжина - 3 км. Третій маршрут протяжністю 6,5 км закінчується в районі Салтівки.
Четвертий маршрут довжиною 17 км проходить від Залютіно до національного меморіального комплексу «Висота маршала Конєва». На його шляху розставлено 40 табличок-вказівників, шлях прямування проходить по лісосмузі. На самій Висоті маршала Конєва для туристів є точка громадського харчування.

tourismnews


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


"АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА" ПОЧАЛИ ЛІТАТИ ЗА МІЖНАРОДНИМИ МАРШРУТАМИ

Опубликовано: 11.06.2013 11:41:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Авіакомпанія "Авіалінії Харкова" (АХ), що входить до групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почала возити пасажирів за міжнародними маршрутами.

Пам'ятник закоханим у Харкові

Опубликовано: 10.05.2013 16:51:47
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Мабуть, найвідоміший пам'ятник закоханої парочки розташовується в центрі Харкова. Він з'явився у 2002 році.

Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» на Харківщині (18 травня)

Опубликовано: 30.04.2013 23:22:44
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Літературно-мистецький фестиваль «De libertate» стартує 18 травня в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди (Харківська обл.

У Харкові з'явився відбиток долоні знаменитого Алена Делона

Опубликовано: 30.04.2013 22:11:48
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 Ален Делон, Який був почесним гостем фестивалю короткометражних кінофільмів «Харьковская сирень», залишив у гіпсі відбиток власної долоні, який пізніше був відлитий у бронзі.

Пиво в Харкові - туристичний напій

Опубликовано: 25.04.2013 22:28:02
Харьковская обл.Харьковский районХАРЬКОВ

 У Харкові туристам запропонували незвичайний пізнавальний маршрут - пивний тур, що включає відвідання пивзаводу «Рогань».Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи