Автор: Valya, 15.02.2018 21:54:35

ТОП-5 місць Закарпаття, маловідомих для туристів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород ТОП-5 місць Закарпаття, маловідомих для туристів
ТОП-5 місць Закарпаття, маловідомих для туристів

 В пік сезону в Ужгородському замку чи в Паланку яблуку ніде впасти. Проте в Карпатах є ще місця, де майже не ступала нога туриста. 


Манявський водоспад

Місце не таке вже й зовсім невідоме, але доходять сюди далеко не всі туристи, виключно через власну лінь, адже більшість шляху необхідно пройти пішки :) Проте дарма лінуються, адже це найвищий водоспад Карпат, який вартий того, щоб його побачити. Висота Манявського водоспаду сягає 18 метрів.

За оповідями місцевих жителів – це місце містичне, бо тут живуть мавки та нявки і якщо заночувати біля водоспаду, можна почути їх спів. Атмосфера тут і справді особлива, а особливо у теплу пору року.

Музей «Тіні забутих предків» в селі Верховина

Хто не бачив легендарну стрічку неперевершеного Сергія Параджанова «Тіні забутих предків», обов’язково подивіться, а потім приїжджайте до музею цього фільму та режисера, який розміщений у тій самій хатинці, де розгортались основні події стрічки.

За відчуттями – це наче раптом опинитися всередині фільму, стати учасником тих подій, відчути емоції головних героїв на собі…

Центр реабілітації бурих ведмедів

Не лише людям іноді потрібна допомога, а й дужим велетням карпатських лісів. Саме цим займаються працівники центру реабілітації бурих ведмедів, який знаходиться неподалік ознра Синевир.

В центр привозять ведмедів, які перебували в неволі і з якими жорстоко поводились їх «хазяї». Працівники центру допомагають бурим красеням повернутися до нормального життя, після чого відпускають на волю.

Зараз в центрі перебуває 14 ведмедів різного віку.

Музей лісосплаву

Не дивуйтеся, такий теж існує в Україні, а розкажуть вам тут про те, як раніше річкою ліс сплавляли. Водночас працівники музею так справно оповідують історії, що можна загубитися в часі.. Життя і побут горян досить своєрідні і цікаві, на жаль, вже трішки призабуті, але оживуть в уяві, коли безпосередньо знайомитесь з речами вжитку, посудом і всяким начинням, виготовленим з дерева. А ще у вас буде можливість побачити, так би мовити, професійний інструмент бокорашів (людей, що займалися сплавом лісу).

До речі, цей музей знаходиться не далеко від центру реабілітації бурих ведмедів.

Водоспад Бухтівець

Щоб побачити водоспад Бухтівець необхідно спуститися в прохолодну бухту стрімкою піщаною стежкою в село Букове. Висота водоспаду вісім метрів і це ледь не єдиний водоспад в Україні, яким можна помилуватись і згори, і знизу з каньйону, а ще в ньому можна скупатися. Поруч є водоспад Крапельковий, набагато менший за свого брата, але теж гарний.

Інформацію взято з сайту:
tyachivnews.in.ua/novini/zakarpattya/7631-ckavo-top-5-msc-zakarpattya-malovdomih-dlya-turistv.html

Приємного відпочинку!


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Інноваційний підхід до транскордонного туристичного маршруту

Опубликовано: 06.02.2020 17:20:52
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 03 лютого 2020 року відбулася прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту KRA’GAS – Промоція ремесел та гастрономії, як відповідних складових культурної спадщини Карпа

Фестиваль Ужгородська Палачінта 2020

Опубликовано: 27.01.2020 18:58:00
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Тисячі смачних млинців, народні гуляння, веселі розваги, кулінарні майстер-класи, тематичні фотозони та інші цікаві заходи на фестивалі Ужгородська палачінта 2020″.

Фестивалі в Закарпатті вересень 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:57:25
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Рекомендованими заходами, у вересні 2018 року є наступні: Відпочинок в Закарпатті: 1 – 9 вересня 2018 року 1 вересня, День знань 2 вересня.

День міста Ужгород 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:35:11
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Цей вересень, для тих хто обрав відпочинок в Закарпатті буде особливим, адже місто Ужгород святкуватиме свою чергову річницю 14 – 15 – 16 вересня 2018 року.

«Ужгородська ПАЛАЧІНТА 2018»

Опубликовано: 25.01.2018 11:09:44
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Традиційний, вже 9-й Фестиваль «Ужгородська ПАЛАЧІНТА 2018» відбудеться 9-11 лютого у Боздоському парку в Ужгороді.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи