Автор: Alex S, 11.07.2012 15:23:17

Рок-фестиваль "Лиса гора"

Rest4U Новости Украина Винницкая обл. Жмеринский район Жмеринка Рок-фестиваль "Лиса гора"
Рок-фестиваль

28-29 липня рок-фестиваль "Лиса гора" відбудеться у м. Жмеринка, Вінницька обл (район колишнього цегляного заводу).

Вхід безкоштовний.

Рок-фестиваль "Лиса Гора" пролунає на всю Україну, епіцентром події стане м. Жмеринка, що на Вінниччині, приблизно в районі колишнього цегляного заводу.

Це щорічний всеукраїнський фестиваль open air рок-музики, проводиться він уже втретє.

Для гостей фестивалю щорічно на одній сцені виступають молоді команди різних стилей та напрямків рок музики, а також проводиться багато цікавих конкурсів та розважальних шоу.

Це незабутнє дійство принесе купу вражень як професійним музикантам, так і аматорам та просто гостям, що відвідають фест. Не проспіть справжню подію у світі музики, приєднуйтесь!

Мета фестивалю:

  •  Відкрити нові таланти серед молодих виконавців рок музики та дати їм можливість заявити про себе широкому загалу.
  •  Створити умови для розширення і зміцнення контактів між музичними колективами з різних регіонів України, їхніми прихильниками та продюсерами для розвитку рок-культури в нашій державі
  • Популяризація серед молоді таких цінностей як патріотизм, свобода, активний спосіб життя.
  • Поширення рок музики серед молоді.

Програма рок-фестивалю "Лиса Гора-2012":

  1. CRIMSON SKY (gothic-doom metal, Рівне)
  2. DIMICANDUM (аtmospheric мetal, Київ)
  3.  Summerland (power-folk-metal, Донецьк)
  4.  Inkognitum (dark metal, Запоріжжя)
  5.  KRISTOFERRO (gothic rock, Львів)

Кінець світу зачекає, тому що організатори адреналін рок-фестивалю "Лиса гора" не сплять і активно працюють над програмою 2012 року! Тому детальну програму фестивалю чекайте найближчим часом.

mozhlyvosti.in.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Кам’янецька садиба

Опубликовано: 04.12.2015 4:33:52
Винницкая обл.Литинский районЛітин

Гостинна садиба запрошує гостей насолодитися красою природи рідного краю в поєднанні із історичними пастками архітектури та мистецтва.

Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг"

Опубликовано: 04.12.2015 4:17:19
Винницкая обл.Хмельницкий район Хмельник

 Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" - відомча оздоровниця міністерства внутрішніх справ України, один з кращих санаторіїв курорту Хмільник.

ФОНТАН «РОШЕН», ВІННИЦЯ

Опубликовано: 04.12.2015 3:30:11
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Це класика серед найромантичніших місць в Україні. Плаваючий фонтан у Вінниці вважається найбільшим серед європейських країн.

Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі

Опубликовано: 24.10.2012 23:54:30
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Святкування Дня Автомобіліста у Вінниці пройде 28 жовтня за ініціативи Автоклубів міста, мотоспільноти Вінниччини та журналу «AUTOHOUSE».Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи