Автор: maff, 24.10.2012 23:54:30

Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі

Rest4U Новости Украина Винницкая обл. Винницкий район Винница Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі
Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі

 Святкування Дня Автомобіліста у Вінниці пройде 28 жовтня за ініціативи Автоклубів міста, мотоспільноти Вінниччини та журналу «AUTOHOUSE».

В неділю 28 жовтня Вінничани святкуватимуть День автомобіліста. Все розпочнеться з проїзду автоколони по центральним вулицям міста. Всіх власників ексклюзивних, ретро- та просто гарненьких автомобілів запрошуємо приєднатися до колони, збір об 11 годині біля Будинку офіцерів.

Для презентації своєї програми організатори заходу влаштували міні авто виставку на площі під аркою, що у Центральному парку.

Також у цей день відбудеться Чемпіонат України з авто звуку та тюнінгу. На святкуванні будуть присутні учасники з усіх міст України. Всі інші культурно-масові заходи проходитимуть 28 жовтня 2012 на площі ТРЦ "Мегамол" (вул.600-річчя, 17).

О 13 годині – розпочнеться авто-мото виставка.

О 15 годині – відбудуться виступи творчих колективів. Вперше у програмі заплановано виставку соціального дитячого малюнку на тему "Вінниця – запрошує автотуристів" та "Безпека руху". Організатори пропонують: створити малюнок, прийти на свято та отримати подарунок.

О 18 годині – проводитиметься боулінг турнір "Автобол", між автомобільними компаніями та автоклубами міста.

О 22 годині – Autohouse PARTY "6 років разом". Вечірка на автомобільну тематику.

За словами начальника відділу у справах молоді та туризму міської ради Руслана Анфілова – Вінниця має прекрасні автомобільні традиції, які потрібно підтримувати та розвивати. Місто повинно стати прикладом толерантного поводження автомобілістів на дорогах, стильних автівок та найкращих автомобільних заходів. На наступний рік планується впровадження та випуск авто афіш, в яких відображатимуться всі автоподії міста. Вінниця має стати столицею автомобільного туризму.

Керівник проекту Autohouse Армен Мовсесян переконує в тому, що автомобільні події міста здивують і вінничан, і гостей.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі молоді та туризму Вінницької міської ради за тел. 59-52-82.

tourismnews.com.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


ФОНТАН «РОШЕН», ВІННИЦЯ

Опубликовано: 04.12.2015 3:30:11
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Це класика серед найромантичніших місць в Україні. Плаваючий фонтан у Вінниці вважається найбільшим серед європейських країн.

Вінничина запрошує на фестиваль "Млиноманія-2012" відбудеться

Опубликовано: 29.07.2012 19:51:53
Винницкая обл.Винницкий районВинница

Млиноманія-2012 відбудеться в селі Печера 4-5 серпня – в перші вихідні останнього літнього місяця. Вхід безкоштовний.

Флэшмоб на Иван Купала

Опубликовано: 16.06.2012 11:33:08
Винницкая обл.Винницкий районВинница

7-го июля на Вишенском озере возле большой сцены за несколько минут около 50 человек начнут танцевать, а потом устроят взаимное поливание друг друга водой! Так ска

Фотовиставка на тему: "Найсвятіше в світі слово - мати"

Опубликовано: 09.05.2012 2:05:46
Винницкая обл.Винницкий районВинница

12 траня у Вінниці буде організована фотовиставка на тему: "Найсвятіше в світі слово - мати", на яку запрошуються фотографи (приблизно 15 фотографій з фотографа).Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи