Автор: Alex S, 30.12.2012 11:24:22

Велопарад Дідів Морозів 2013 у Вінниці

Rest4U Новости Украина Винницкая обл. Винницкий район Винница Велопарад Дідів Морозів 2013 у Вінниці
Велопарад Дідів Морозів 2013 у Вінниці

6 січня 2013 року у Вінниці відбудеться велопарад Дідів Морозів 2013.

Час - 11:00.

Місце зустрічі - Майдан Незалежності.

Маршрут (може змінитись): Козицького - Грушевського - ЦПКіВ - Пирогова - Келецька - Космонавтів.

Участь безкоштовна.

У випадку несприятливих погодних умов захід може перенестись на резервну дату.

Резервна дата: 13січня.

Для довідки: Велопарад дідоморозів - це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза або Санти Клауса. Якщо одягу учасник не має - обов'язкова присутність однієї із атрибутик - борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Ми - не секта, не партія, не громадська організація, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми - це усі, хто вважає, що велосипед - більше ніж просто велосипед. Усе це - тільки заради власної розваги та фану.

Увага!

Організатор у особі мене не несе відповідальності за здоров'я та життя учасників. Особи, які прийматимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров'я та життя під час участі у заході.

Для Вашої ж безпеки під час заходу одягніть, будь ласка, шолом!


mozhlyvosti.in.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


ФОНТАН «РОШЕН», ВІННИЦЯ

Опубликовано: 04.12.2015 3:30:11
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Це класика серед найромантичніших місць в Україні. Плаваючий фонтан у Вінниці вважається найбільшим серед європейських країн.

Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі

Опубликовано: 24.10.2012 23:54:30
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Святкування Дня Автомобіліста у Вінниці пройде 28 жовтня за ініціативи Автоклубів міста, мотоспільноти Вінниччини та журналу «AUTOHOUSE».

Вінничина запрошує на фестиваль "Млиноманія-2012" відбудеться

Опубликовано: 29.07.2012 19:51:53
Винницкая обл.Винницкий районВинница

Млиноманія-2012 відбудеться в селі Печера 4-5 серпня – в перші вихідні останнього літнього місяця. Вхід безкоштовний.

Флэшмоб на Иван Купала

Опубликовано: 16.06.2012 11:33:08
Винницкая обл.Винницкий районВинница

7-го июля на Вишенском озере возле большой сцены за несколько минут около 50 человек начнут танцевать, а потом устроят взаимное поливание друг друга водой! Так ска

Фотовиставка на тему: "Найсвятіше в світі слово - мати"

Опубликовано: 09.05.2012 2:05:46
Винницкая обл.Винницкий районВинница

12 траня у Вінниці буде організована фотовиставка на тему: "Найсвятіше в світі слово - мати", на яку запрошуються фотографи (приблизно 15 фотографій з фотографа).Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи