Автор: Alex S, 17.11.2015 15:42:34

Хустський район Закарпаття запрошує на Новий 2016 рік!

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Хустский район Хуст Хустський район Закарпаття запрошує на Новий 2016 рік!
Хустський район Закарпаття запрошує на Новий 2016 рік!

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Хустський район Закарпаття.
 

“Турінформ Закарпаття” (керівник О.Коваль), туристичний клуб УжНУ (керівник Ф.Шандор) та туристичний портал Rest4U розпочинає інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію можливостей закладів туризму – зустрічай Новий 2016 рік у Закарпатті.

Новий 2016 Рік в Закарпатті це:

  • Захоплюючі зимові екскурсії: легендарні карпатські замки, середньовічні міста, гірські монастирі
  • На лижах, санках, сноубордах спуститися з гірської лижної траси
  • Побачити скарби зимової карпатської природи
  • Взяти участь у народних обрядах і традиціях: Різдво Христове, свято Св.Миколая, Новий рік, Св.Василя, Водохреща
  • Скуштувати традиційну кухню угорців, словаків, румунів, штабів, ромів, русинів, чехів
  • Відпочити від вражень дня ви зможете в затишних номерах «Червоної рути», "Пабло", а також посмакувати у «Пабло» та "Селиській сироварні" і "Кіблері".

Новий 2016 рік у Хустському районі

На території Хустського району знаходиться “Закарпатське море” – Вільшанське водосховище, та вулканічне Липовецьке озеро, яке до речі розташоване у горловині давнього вулкану. Про нього розповідають багато таємничих історій.
На території Хустщини розташований Хустський масив Карпатського заповідника “Долина нарцисів", а також кілька унікальних заказників, де охороняються унікальні рослини та тварини для Карпат. Саме тут ростуть унікальні дикі гірські нарциси, які не збереглися ніде більше у Європі. Як стверджують вчені, в льодовиковий період сталися геологічні катаклізми і з гір сповз величезний шмат землі разом з рослинами, які і стали знаменитістю цієї долини. А ось неподалік Іза знаходиться знаменита на всю Україну оленяча ферма, де вирощують плямистих оленів з метою здобуття з рогів цих благородних тварин важливої медичної сировини – пантокрину.
У селі Нижнє Селище знаходиться унікальна сироварня, де виготовляють сир з натурального молока гірсько-карпатської породи корів.
Мінеральні води Хустського району: Драгово, Шаян, Вишково. Провідне місце серед галузей невиробничої сфери району посідає курортно-рекреаційне та туристичне господарство, тут знаходяться кілька санаторіїв та баз відпочинку.
Народні промисли Хустського району: лозоплетіння у селі Іза, гончарство у Хусті та Вишкові, художня обробка металу у Хусті, художня обробка дерева у Драгово.
Унікальні дерев’яні храми: Данилово, Крайниково, Сокирниця, Олександрівна.
Монастирі: жiночий, православний у селі Драгово-Забродь, жiночий, православний у селі Липча, чоловiчий, православний у селі Iза-Нанково, чоловiчий, православний у Хуст-Городилово, чоловічий, православний у Хуст-Колесарово.
Замки: на території району знаходяться два середньовічні замки Хустський ХІ-XVIII ст. та Вишківський ХIII-XIV ст.
Слава села Шандрова або сьогоднішньої Олександрівки на початку ХХ століття гриміла по усіх Карпатах. І принесла її цьому селу невелика криниця, з якої добували ропу – сильно солену воду, яка нагадує своїм зовнішнім видом мармелад який утворився від сильної концентрації солі. Раніше знаменита шандрівська криниця приносила значний дохід селу. Сюди з усіх усюд з’їжджалися люди на возах з бочками, аби набрати в них ропи, яку потім використовували для квашення фруктів та овочів, а жителі села випаровували її і таким чином добували чисту сіль. Через великий транспортний потік Олександрівка розширила свою інфраструктуру, особливо розвинулося бондарство та солеваріння. Але історичний час змінився, сіль перестала цінитися і криниця занепала разом із старою славою. Одиноко стоїть криниця посеред села і чекає на своє відродження, адже соляної води – ропи там не поменшало.
Цікаві факти:
• Саме на Хустщині у 1874 р. винахiдник А. Єнковський iз села Стеблiвки винайшов машину для механiзованого збирання пшеницi, яку пізніше запатентували у США як – комбайн.
• А через два десятиліття Хустщина дала закарпатській історії черговий поворот 15 березня 1939 р. було проголошення нове державне утворення — Карпатська Україна, з центром у місті Хуст, а першим її президентом став Августин Волошин. На жаль, ця карпатська держава проіснувала зовсім недовго, оскільки невдовзі була окупована Угорщиною. А вже у 1941 році Угорська держава, до складу якої входило і Закарпаття, вступила у другу світову війну.
Цікаво побачити:
• Долина нарцисів
• Німецький водоспад на схилах гори Товстий Верх (819 м)
• Руїни Хустського замку (ХІ-ХІІІ ст.), м. Хуст
• Єлизаветинський храм (ХVІ-ХV ст.), м. Хуст
• озеро вулканічного походження, с. Липовець
Для любителів зимового відпочинку працюють 2 гірськолижні траси (Хуст, Велятино), де знаходяться якорні та бугельні витяги.
І ще… не забудьте відчути смак закарпатської гастрономії у найкращій гастрономії району ресторації «Пабло» та продегустувати сир у "Селиській сироварні" і місцеве пиво у пивоварні "Кіблері"
Запамятайте символи Хустського району району, для того щоб полегшити вибір місцевого туристичного смаку та сувенірів, і на той випадок якщо сніговий покрив 2015-2016 в Карпатах не порадує Вас:

ПТАХ  ластівка
ЗВІР  сарна
РИБА марена
КОМАХА  мураха лісова руда
КВІТКА  нарцис
ФРУКТ яблуко
КОРИСНА КОПАЛИНА  цеоліт
ПЕРША СТРАВА борщ із квасолею
ДРУГА СТРАВА парові гомбовці зі сливами
ДЕСЕРТ яблучний пиріг
АЛКОГОЛЬ  кьорте-палинка
БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ НАПІЙ  яблучний сидр
ТУРИСТИЧНА АТРАКЦІЯ  сплав Тисою
НАРОДНЕ РЕМЕСЛО  лозоплетіння
АРХІТЕКТУРНА БУДІВЛЯ  Хустський замок

Рекомендований партнер для новорічних 2016 року подорожей на Хустщині це комплекс "Червона рута" та готель-ресторація «Пабло» готові приймати гостей.
Закарпатська область, Хустський район,смт.Вишково, вул.Шаянська, 1
Адміністратор: +38 (097)63-63-200spa-hotel_publo@ukr.net
 

Готельно-ресторанний комплекс "Червона рута" розташований у курортному селі Шаян, відомому своїми джерелами мінеральної води. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, мангал і ресторан на території закладу.Відвідувачам ресторану комплексу запропонують страви угорської кухні, а також традиційні українські наїдки. У внутрішньому дворику гості можуть власноруч засмажити шашлики. Окрім того, на території закладу є дитячий майданчик, кілька столиків для пінг-понгу та більярдний стіл.

c.Шаян, Хустський р-н., Закарпатська обл.
Адміністратор: +38(067)513-15-80;
admin.shajan@ukr.net
 

Селиська сироварня запрошує на унікальну екскурсію з виробництва сиру, що знаходиться у с. Нижнє Селище, Хустського району Закарпатської області.
Виготовляють три види сиру:
• “Селиський”
• “Хуст”
• “Нарцис Карпат”.

контактна адреса:
Адреса: с. Нижнє Селище, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90440, Україна
 

З наступаючим Новим 2016 Роком!!!
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Платформа Рестораторів

Опубликовано: 16.08.2017 15:27:52
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Найгучніша подія у Закарпатті, яка 100% варта вашої уваги! ? Керуєш рестораном? ? Шукаєш натхнення та креативні ідеї? ? Хочеш вивести свій бізнес на но

Долина нарцисів – один з найкрасивіших куточків України

Опубликовано: 03.12.2015 20:25:17
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 В урочищі Кіреші між річками Тиса та Хустець знаходиться унікальна долина. Один раз на рік вона перетворюється на справжнє диво.

Сплави річками Закарпаття

Опубликовано: 15.10.2013 20:24:10
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Походи по рікам Закарпаття тривають до кінця вересня та середини жовтня. Запрошуємо на драйвовий похід, на закриття сезону 20. 10. 2013. На вибір: р. Ріка, р. Тересва та р. Тиса.

Виставка собак "Осінній кубок 2013"

Опубликовано: 13.08.2013 18:25:17
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Національна виставка собак усіх порід рангу CАC-UA Осінній кубок 2013 пройде 25 серпня 2013 в місті Хуст (Закарпатська область).

Долина нарцисів запрошує на фолькльорний фестиваль

Опубликовано: 03.05.2013 21:53:15
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Фестиваль представить глядачам виступи колективів, майстер-класи для дітей, на території відбудеться виставка-продаж робіт народних майстрів.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи