Автор: Inna, 17.09.2013 18:49:48

До презентації улюбленого озера графів Шенборнів залишилися лічені дні

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Перечинский район Турья Пасика До презентації улюбленого озера графів Шенборнів залишилися лічені дні
До презентації улюбленого озера графів Шенборнів залишилися лічені дні

 Залишилися лічені дні до презентації:

озеро Тур, в Перечинському районі, одне з улюблене місць австрійських графів Шенборнів-Бухгеймів як і заплановано буде відкрито для громадськості до історичної річниці - 285 років з часу дарування імператором Австрії закарпатських земель Лотару Францу Шенборну.

У лютому 2013 року робітниками під час відновлювальних робіт в парку родини Шенборн знайдено рештки давніх скульптур, це зокрема голова апостола Луки та погруддя апостола Матвея, віднайдено рештки ще кілька знищених скульптур, зображення яких не вдалося остаточно ідентифікувати, є здогади що це погруддя Св.Яна Непомуцького – покровителя млинарства та Св.Губертуса – покровителя мисливства.


Відомі західноукраїнські спеціалісти-реставратори стверджують, що знайдені залишки памятників очевидно були створені на початку ХІХ століття. Як повідомили нашому виданню члени експертної групи Василь Криванич та Михайло Колодко, н аразі відновлено та встановлено на парапети камяного моста реставр овані скульптури Святого Матвея , Святого Луки , Святого Марка та Святого Іоанна. Куратор проекту відомий закарпатський меценат Сергій Мошак доручив історикам та скульпторам, докласти всіх можливих і неможливих зусиль аби відновити історичну дійсність в даній місцевості, до ювілейної річниці – 285 років з часу дарування імператором Австрії закарпатських земель Лотару Францу Шенборну, в жовтні 2013 року.


Нагадаємо, що зараз в рамках відновлення історичної спадщини у Перечинському районі ведеться відновлення знищеного одного з семи штучних озер Шенборна. Його контури нагадували карту Австро-Угорщини 1867 року. Наразі проведено важливі підготовчі дії, і тому є всі сподівання, що ці роботи дійдуть до завершення у вересні 2013 році, а наразі озеро Тур вичищено , реконструйовано хресну дорогу сформовано острівну частину, куди привезено середземноморську сосну та далматинське каміння з Адріатики – як символ Хорватії , реконструйовано давній водяний млин Св.Яна.


Проект вже 4 рік курується Сергієм Мошаком, який для відновлення національної спадщини створив потужну професійну команду з поставленим перед собою завданням пошуку втрачених ресурсів, що знищені внаслідок багаторічної бездіяльності. Отож закарпатська громада з нетерпінням чекає на відкриття унікального обєкту – як історико-культурного так і туристичного.

mukachevo.net


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Пам’ятник імператриці Сіссі в Закарпатті

Опубликовано: 15.02.2018 22:02:14
Закарпатская обл.Перечинский районТурья Пасика

 Плануючи відпочинок в Закарпатті, при нагоді відвідайте парк Шенборна, що в урочищі Воєводино, де Ви зможете побачити унікальний пам’ятник імператриці Сіссі.

Екскурсія на курорт “Воєводино”

Опубликовано: 15.06.2017 18:26:56
Закарпатская обл.Перечинский районТурья Пасика

 Відправитися в одноденну екскурсію на курорт “Воєводино”? Чому б і ні – всього 45 кілометрів від Ужгорода, і ви опиняєтеся в надзвичайно мальовничому урочищі, де серед гір рДобавление фотографийCopyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи