Автор: Alex S, 23.03.2011 16:14:13

Полонина Рівна. Тури в Карпати

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Перечинский район Лумшоры Полонина Рівна. Тури в Карпати

Полонина Рівна (Руна) —  це гірський масив в Українських Карпатах, який розташований  у межах Перечинського та Великоберезнянського районів.  Знаходиться масив в західній частині Полонинського хребта, між річками Лютянка, Шипот, Туриця.    
    
Полонина Руна - сама велика полонина усіх Карпат - представляє собою величезної величини плато, площею 1100 гектарів. Пролягає в межиріччі Латориці та Ужа (басейн Дунаю). Тягнеться в північно-західній частині Полонини гір майже на 15 км. Найвища точка - гора Рівна 1482 м. Складається з пісковиків. Пологі схили вкриті кущами чорниці, брусниці, лишайниками і низькорослої гірською сосною. З висоти 1200-1250 м починаються білоусникові поля, які використовуються під пасовища.
    
Пішохідний маршрут на Полонину Руну є одним з найпопулярніших маршрутів для бажаючих почати свої сходження в гори Карпати. На вершині збереглися залишки колишнього військового об"єкта - радарної станції далекого спостереження. Там же встановлені пам"ятні стели на честь учасників партизанського руху в роки Другої Світової Війни. До самій вершині прокладена залізобетонна дорога, що дозволяє доїхати до неї навіть легковим автомобілем. Пішохідний маршрут від Лумшор до вершини Руни і назад протяжністю в 22 км, займе в середньому 5-6 годин. Перепад висот становить близько 600 метрів.
На масиві знаходиться заказник державного значення Соколові Скелі. Тут охороняється ділянка букового лісу, котра являється місцем оселення багатьох видів птахів. Тут водяться хижі птиці, які занесені у Червону книгу України: беркут, пугач, сокіл-сапсан, орел карлик орел-білохвіст, сичик-горобець та інші.

Готра Павло


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Незрівнянна Полонина Руна

Опубликовано: 24.05.2013 14:33:08
Закарпатская обл.Перечинский районЛумшоры

 Піднятись на Полонину Руну не вимагає надзвичайної фізичної підготовки, а тільки півдюжини сил і бажання дійти до чудесного куточку, де забуваєш про все тільки насолоджуєшся надзвичайнимДобавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи