Автор: Alex S, 31.03.2011 17:39:46

Новоселиця - відпочинок в Карпатах

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Перечинский район Новоселыця Новоселиця - відпочинок в Карпатах

Сьогодні, коли для багатьох сидячий вид роботи замінив активну працю, коли світ став настільки урбанізований, що багато хто забув запах свіжого повітря та смак джерельної води, коли дуже хочеться сховатися від шуму і насолоджуватися гармонією з природою, великої популярності набуває сільський туризм, або відпочинок у маленьких містечках де ще досі машини не заполонили навколишнє середовище.
Набуло популярності і  маленьке село Новоселиця в Перечинському районі Закарпатської області. Насправді, тут досить розвинутий рекреаційний потенціал, що робить село привабливим для туристів, однак незадовільний стан інфраструктури району довгий час не давав розвиватися даній сфері. Та така ситуація суттєвоы змінилася за останні декілька років.
За підтримки приватних ініціатив було проведено реконструкцію доріг, а у самому селі відкрито гірськолижну бузу з бугельними підйомниками, яка працює уже майже 5 років поспіль. Тут можна взяти лижі на прокат, випити гарячого чаю і гарно покататися. Сам схил не є дуже екстремальним, що робить спуск безпечним та особливо зручним для початківців лижного виду спорту.
 У маленькому селі надзвичайно гостинні люди і є декілька будиночків, які часто здають туристам в оренду. У Новоселиці відпочиваючі будуть мати змогу придбати натуральні домашні продукти у місцевих жителів та близько познайомитися з традиціями та обрядами села.
Зимою, в Новоселиці, особливо весело проводити Різдво та зустрічати Новий рік, так як там досі зберігся той закарпатський дух єдності людей і великий колорит традицій. А суміщати такі вихідні із катанням на лижах чи на санях приносить ще більше задоволення. Тому якщо виникне бажання провести тут зимовий відпуск чи канікули – ви неодмінно отримаєте масу вражень.
У тепліші пори року в селі розваг не менше. Чиста природа, ліси, гриби, ягоди…Сюди можна приїжджати і з палатками, розбивати табори у підніжжя Карпатських гір. Особливою атракцією є гора Соколовий камінь. Туди лежить досить важка дорога через ліс, але краса Закарпаття яка відкривається з вершини, дійсно того варта. Однак йдучи в гори чи по гриби необхідно мати на увазі, що Новоселиця є прикордонню зоною тому наявність при собі паспорту чи іншого документу, що підтверджує вашу особу, не буде зайвим. 

Зовсім недавно Новоселиця приваблює туристів і сірководневим джерелом біля якого стоїть спеціальний чан для купання. Така процедура ніяк не стане мінусом для вашого здоров’я. Є також кришталеве водне джерело і спеціальні зони для пікніків. Тому якщо ви бажаєте гарно провести час, насолоджуючись красою карпатської природи – неодмінно приїжджайте в маленьке село між горами, в Новоселицю.
 


Транчич М.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Полонина Рівна. Тури в Карпати

Опубликовано: 23.03.2011 16:14:13
Закарпатская обл.Перечинский районЛумшоры

Полонина Рівна (Руна) —  це гірський масив в Українських Карпатах, який розташований  у межах Перечинського та Великоберезнянського районів.

Купание туристов в чане с минеральной водой

Опубликовано: 27.10.2009 13:52:55
Закарпатская обл.Перечинский районПеречин

Искупаться в чане с минеральной водой можно в лечебно-развлекательном комплексе ”Золотая форель” в селе Коростив Сколивского района на Львовщине.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи