Автор: Valya, 15.02.2018 22:02:14

Пам’ятник імператриці Сіссі в Закарпатті

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Перечинский район Турья Пасика Пам’ятник імператриці Сіссі в Закарпатті
Пам’ятник імператриці Сіссі в Закарпатті

 Плануючи відпочинок в Закарпатті, при нагоді відвідайте парк Шенборна, що в урочищі Воєводино, де Ви зможете побачити унікальний пам’ятник імператриці Сіссі.

Єлизавета Баварська (імператриця Австрії), дружина Франца Йосифа, до цього часу є символом жіночої краси і ніжності, яку щиро любили піддані Австро-Угорської імперії.

Два роки тому у парку Шенборна у «Воєводино» був урочисто відкритий пам’ятник імператору Австро-Угорщини Францу Йосифу.

Перебуваючи у парку, Ви зможете більше дізнатись про культуру та історію Закарпаття, яке й сьогодні, як і у минулі століття завжди було привабливим для гостей.


Тоді йшлося про те, що до пари Францу Йовжку (як історичну постать називають на Закарпатті) варто б поставити і його кохану Сіссі (імператриця Австрії, дружина імператора Франца Йосифа I).

Трохи фактів:

*На території не лише Австрії, але й по території колишньої Австро-Угорської імперії й сьогодні пам′ятають та поважають Сіссі, цінують її як історичну постать,хоча вона не вникала у державні справи;
*Сьогодні постать імператриці є своєрідним туристичним брендом Австрії;
*Імператриця була першою, хто встановив у палаці тренажерний зал, та буда першою, серед монархів Європи, хто зробив собі татуювання – якір на передпліччі.

Інформацію взято з сайту:

tourinform.org.ua/pamyatnyk-imperatrytsi-sisi-v-zakarpatti/


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Екскурсія на курорт “Воєводино”

Опубликовано: 15.06.2017 18:26:56
Закарпатская обл.Перечинский районТурья Пасика

 Відправитися в одноденну екскурсію на курорт “Воєводино”? Чому б і ні – всього 45 кілометрів від Ужгорода, і ви опиняєтеся в надзвичайно мальовничому урочищі, де серед гір р

До презентації улюбленого озера графів Шенборнів залишилися лічені дні

Опубликовано: 17.09.2013 18:49:48
Закарпатская обл.Перечинский районТурья Пасика

 Залишилися лічені дні до презентації: озеро Тур, в Перечинському районі, одне з улюблене місць австрійських графів Шенборнів-Бухгеймів як і заплановано буде вДобавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи