Автор: Vika Palchey, 04.11.2013 18:38:36

ДЕ УКРАЇНЦІ ВІДПОЧИВАЮТЬ ВЗИМКУ

Rest4U Новости Украина Ивано-Франковская обл. Ивано-Франковск ИВАНО-ФРАНКОВСК ДЕ УКРАЇНЦІ ВІДПОЧИВАЮТЬ ВЗИМКУ
ДЕ УКРАЇНЦІ ВІДПОЧИВАЮТЬ ВЗИМКУ

 Українці все частіше їздять у відпустку двічі на рік. Саме на гірськолижні курорти в холодний сезон їде більшість співвітчизників (40%). Ще третина віддає перевагу пляжному відпочинку, а кожен п'ятий відправляється на екскурсії в Європу.

Зимову поїздку можна вмістити практично в будь-який бюджет: відпочинок може коштує від $400 до $10 тис. Все залежить від географії, часу поїздки і сервісу.

Найпопулярніший гірськолижний напрямок серед українців - Австрія. Майже так само популярні курорти Фінляндії, Франції, Італії та Швейцарії. У сегменті бюджетного відпочинку лідери Польща, Чехія, Словаччина та Болгарія, а відкриттям останніх років стали Андорра і Туреччина, яку українці пізнають з нової сторони.

Вартість "сніжного" відпочинку стартує від $600 в тиждень на людину в "бюджетних" країнах. Від $700 до $1,5 тис. обійдеться тижневе перебування в Андоррі або Фінляндії. Ще більше - викладуть ті, хто вирушить підкорювати схили Франції, Італії або Швейцарії. У новорічні свята і перший тиждень нового року вартість поїздок зростає на третину, а до кінця січня ціни падають. Більш того, "гарячих" пропозицій під час зимових свят практично не буває - акції починаються пізніше.

За морем і сонцем взимку українці найчастіше їдуть в Азію, Африку та Південну Америку. Найпопулярніші напрямки - Таїланд, Сейшели, Шрі-Ланка, Індія, ОАЕ та країни Латинської Америки. Досить затребуваний, незважаючи на заворушення, і Єгипет, говорить керівник відділу маркетингу мережі TUI Ukraine Ірина Вичавка.

Однак "теплі" напрями, крім Єгипту, коштують дорожче, ніж "холодні". Погрітися на пляжі в екзотичній країні взимку можна від $1 тис. на тиждень, причому більшу частину суми "з'їдає" авіапереліт.

Кількість українців, які відпочивають взимку на батьківщині, зростає з кожним роком. Головні "рекреаційні зони" в країні - Карпати, Львів, Київ, Одеса і Крим.

Вартість такого відпочинку варіюється в широких межах. Так, проживання в Буковелі під Новий рік коштує 12 тис. грн на двох за 8 днів, а у Славському - вже на третину дешевше. Від 4,5 тис. на двох за 6 днів зі сніданками можна відпочити в Поляниці, Татарові або Яремчі.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Водоспад Женецький Гук

Опубликовано: 11.09.2018 10:04:43
Ивано-Франковская обл.Ивано-ФранковскИВАНО-ФРАНКОВСК

Жене?цький Гук (Жене?цький водоспад) — водоспад в Українських Карпатах, на потоці Женець (ліва притока Пруту), між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірськ

ZimaSnow Ski & Spa Club, Буковель

Опубликовано: 04.12.2015 4:02:45
Ивано-Франковская обл.Ивано-ФранковскИВАНО-ФРАНКОВСК

 Цей готель розташований лише за 20 метрів від підйомників гірськолижного курорту в Буковелі.

ГОТЕЛЬ «ІСТОРІЯ», ПОЛЯНИЦЯ

Опубликовано: 04.12.2015 3:22:10
Ивано-Франковская обл.Ивано-ФранковскИВАНО-ФРАНКОВСК

 Ідея готелю: 4-поверховий дизайн-готель є концептуальним, оскільки присвячений історії України на різних етапах.

У Дністровському каньйоні відбудеться етнофестиваль «Купальське Коло»

Опубликовано: 08.06.2013 15:13:28
Ивано-Франковская обл.Ивано-ФранковскИВАНО-ФРАНКОВСК

 Таїнство прадавніх традицій, секрети народних ремесел, ритми вечірніх розважальних програм – це формат етно-фестивалю «Купальське коло».Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи