Автор: Тур. агенція Окраина, 03.04.2012 18:51:36

Закарпатська дзиґа Три дні 1080 грн.

Rest4U Туры Украина Туры в Карпаты Закарпатская обл. Закарпатська дзиґа Три дні 1080 грн.

 Закарпатська дзиґа

1080 грн.

Три дні

Мукачево – Воловець – вод. «Шипот» – Келечин – Сойми – оз. «Синевир» – вод.«Безіменний» – «Долина нарцисів» – Іза – Боржава – Ужгород – Невицьке – Середнє – Берегово – Мукачево – Карпати

План мандрівки

1 ДЕНЬ
 
Воловець Зустріч групи на залізничному вокзалі
 
    Трансфер – Воловець – Пилипець
Сніданок, с. Пилипець Садиба зеленого туризму
 
    Переїзд – Пилипець – Келечин – Сойми – Синевир – Кіреші – Іза – Боржава
Пилипець Водоспад «Шипіт»
 
Келечин Келечинська мінеральна вода
 
Сойми Сойминська мінеральна вода
 
Перевал Огляд закарпатських краєвидів
 
Синевир Озеро «Синевир». Водоспад «Безіменний»
 
Кіреші «Долина нарцисів»
 
Іза Базар народних промислів
 
Поселення, с. Боржава Садиби зеленого туризму. Дво-, тримісні номери зі зручностями на коридорі. Вечеря
 
2 ДЕНЬ
Сніданок, с. Боржава Садиба зеленого туризму
 
    Переїзд – Боржава – Ужгород – Невицьке – Середнє – Боржава
Ужгород Ужгородський замок
 
Невицьке Руїни сторожового замку
 
Середнє Залишки замку ордену тамплієрів. Винні підвалини, XVI ст.
 
Вечеря, с. Боржава Садиба зеленого туризму
 
3 ДЕНЬ
Сніданок, с. Боржава Садиба зеленого туризму
 
Переїзд – Боржава – Берегово – Мукачево – Карпатський мисливець
Берегово Термальний басейн (+ 36 С)
 
Мукачево Мукачівський замок «Паланок», XIV–XVIII cт.
 
Карпати Палац родини Шенборнів-Бугеймів
 
Мукачево Залізничний вокзал
 
Поїзд Прибуття
81К Київ – Ужгород (Київ 18:46 – Воловець 8:14)
108Ш Одеса – Ужгород (Одеса 18:13 – Воловець 9:51)
13 Харків – Ужгород (Харків 11:01 – Воловець 9:27)
Поїзд Відправка
81 Ужгород – Київ (Мукачево 17:49 – Київ 9:31)
8К Чоп – Київ (Мукачево 21:33 – Київ 12:22)
538 Мукачево – Київ (Мукачево 23:00 – Київ 13:52)
13Л Ужгород – Харків (Мукачево 23:51 – Харків 22:53)


Вартість за тур

Кількість чоловік
грн./чол.
 
8 1080
15 935
18 875
25 860

У вартість мандрівки включається

  • Транспортне обслуговування
  • Ночівля
  • Екскурсії по замкам
  • Екскурсії по винних підвалинах в Середньому + дегустація вин
  • Вхідні квитки
  • Харчування згідно програми (сн., веч. 1-го дня; сн., веч. 2-го дня; сн. 3-го дня)
  • Страхівка
  • Супровід групи

У вартість мандрівки не включається

  • Квитки на поїзд
  • Додаткове харчування
  • Купання в термальному басейні – 20 грн./чол.

З собою мати (для купання в термальному басейні)

  • Купальник (плавки)
  • Гумові тапочки
  • Шапочку для купання та сушку для волосся
  • Рушник

Пилипець

  • Водоспад «Шипіт»

Келечин

Келечинська мінеральна вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й доп омагає звільн енню його від шлаків, токсинів та сечового піску.

Сойми

Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода Сойми призначається при захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Синевир

  • Озеро «Синевир»

Кіреші

«Долина нарцисів»
Щовесни, наприкінці квітня та в першій половині травня, за п’ять кілометрів від міста в урочищі Кіреші на висоті 180–200 м. над рівнем моря, на площі у кілька гектарів розквітають дикі нарциси. Момент їх цвітіння приваблює щороку тисячі туристів. Вітер розносить аромат квітів околицями і в поєднання з їх виглядом створює незабутнє видовище.

Іза

  • Базар народних промислів, вироби з рогози, кукурудзянки.

Ужгород

  • Ужгородський замок

Ужгородський замок приваблює кожного, хто хоча б на один день прибув до міста. Цю величну споруду помітно вже на під’їзді до міста. Вона стоїть на природній горі. Середньовічна хроніка «Діяння угорців» пов’язує заснування замку з іменем легендарного слов’янського князя Лаборця.

Невицьке

  • Руїни сторожового замку

Відоме руїнами сторожового замку. Його заснування пов’язане зі зростанням ролі гірських перевалів і шляхів, котрі провадили через Карпати зі Сходу на Захід. У XII ст. замок був земляним городищем. У березні 1241 р. монголо-татари перейшли через гори, по дорозі зруйнувавши укріплення в Невицькому. 1279 року король Пасло IV передав усі володіння комітату Унг в управління воєводі Фінті. Після його смерті господарем замку став феодал Аба Омодей. 1311 року угорський король із французької династії Анжу – Карл Роберт – вирішив послабити вплив цього опозиційного роду. Однак, попри сильний натиск, замок у Невицькому залишився в руках родини. Нова епоха в житті фортеці розпочинається 1328 року, коли король передав його в тимчасове, а з 1333-го постійне володіння Іоанну Другету. Доля замку як оборонної споруди закінчилась 1644 р., коли його зруйнували під час нападу. Фортеця довго стояла пусткою і навіть вважалася місцем, де водиться нечиста сила. Лише наприкінці XIX ст. розпочались спроби повернути замок до життя. Подвір’я використовували для театральних вистав та весільних розваг. Сьогодні це чудове місце відпочинку.
Легенда
Існує кілька легенд про походження Невицького замку. Найпопулярніша з них твердить, що його збудувала міфічна ПОГАНА ДІВА, котра для міцності мурів наказала додавати до будівельного розчину молоко та яйця. Від її правління мешканців звільнив король Матяш Корвін.

Середнє

  • Залишки замку ордену тамплієрів

Будівництво замку на місці сучасного селища розпочав у XIV ст. таємничий орден тамплієрів, котрих іноді ще називають «храмовниками». Після багаторічної міжусобної боротьби Середнє потрапило у власність шляхетського роду Добо. Серед них найбільшої слави зажив Іштван Добо. Капітан часто бував у Середньому і силами полонених турків 1537 р. відремонтував та укріпив фортецю, розбудував винні підвалини.

  • Винні підвалини, XVI ст.

Викопані підвали в туфі – породі вулканічного походження. Через капіляри, що в ній існують, у підземелля постійно проникає свіже повітря. Це дуже важливо для технології витримки справжніх вин за європейськими традиціями, протягом 3-5 років. У середині підвалів постійно утримується температура +12 °С. Це ідеальні умови для витримки вин.
Середнянські вина з графських підвалів надсилали багатьом коронованим особам Європи. У 1711 р. цією територією проїжджав цар Росії Петро І. Він скуштував тут вина, і йому так сподобалося, що на його прохання були закуплені виноградники, які увійшли в історію як «царські». Вина з підвалів взимку і влітку поставлялись у Петербург.

Мукачево

  • Мукачівський замок «Паланок», XIV–XVIII cт.

Знаходиться за 42 км від Ужгорода. Принаймні під ХІ-VІ ст. до Різдва Христового на горі Тупча існувало поселення людей. Проте першу писемну гадку про місто зустрічаємо у хроніці «Діяння Угорців». 1086 р. фортецю зруйнували половці, а 1241 – загони хана Батия. Певний час теренами навколо Мукачева від імені українського князя Лева Даниловича керував Іштван Гергель. 1376 р. королева Ержебет видала грамоту про впровадження в місті власної печатки, це значно посилило позиції останнього. 1445 р. володар домінії та замку регент Угорщини Янош Гуньяді надав Мукачеву магдебурзьке право. Серед населення, крім українців та угорців, у середині XVIII ст. з’явились німці. Від кінця XVII ст. спостерігався значний наплив євреїв
В минулому головним завданням мукачівського замку був нагляд та контроль за шляхом із Угорщини в Галичину через Верецький перевал
Легенди
Назва «Мукачеве» залишається предметом різних спекуляцій. Принаймні одна з них все ще є найвідомішою. Можна почути, що гора, на якій стоїть замок, насипана штучно, коштом великих зусиль та мук простого люду. Звідси нібито і виводиться назва Мукачеве. Це неправда. Гора, що здіймається на 188 м над рівнем моря, цілком природного, вулканічного походження, і муку з нею мали лише ті, хто пробував здобути замок штурмом
Замкова криниця має свою легенду. Кажуть, що, попри всі зусилля, вода в ній з’явилась лише за посередництвом чорта. Останній запропонував володареві свої послуги в обмін на мішок золота. Князь вирішив скористатись тим, що чорт не вказав, якого розміру має бути мішок. Тому після появи води, йому видали кілька монет. З люті та сорому чорт стрибнув у криницю і з того часу страшить з її глибини чудернацькими звуками всіх, хто хоче напитися води.

Карпати

  • Палац родини Шенборнів-Бугеймів

Вражає свою вишуканістю та архітектурною довершеністю. Він наче створений чарівником, що ідеально поєднав архітектурні особливості будинку та прилеглого до нього парку. Палац будували як літню та мисливську резиденцію для відпочинку на замовлення графу Фрідріху-Карлу Шенборну-Бугейму.
Краса та архітектурна довершеність оселі були її гордістю, приваблювали численних гостей та друзів родини.

Туристична агенція Надії Облещук "Окраина"

46027 м. Тернопіль бул. Просвіти 13/30
46000 м. Тернопіль, вул. Замкова 14, каб. 234
Готель «Тернопіль»
тел. + 38 (0352) 53 75 96
тел./факс + 38 (0352) 43 37 65
obleshchuk@rambler.ru

Джерело інформації. Путівник «Автомобільна прогулянка Україною», 2008


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Термальне Закарпаття (2дні/1ніч) 895грн./ос.

Опубликовано: 29.07.2020 16:48:52
УкраинаТуры в КарпатыЗакарпатская обл.

 Львів – Чинадієво – Мукачево – Косино – Лумшори – Ужгород – Львів Краєвиди Карпат, старовинний Ужгорода, традиційна їжа, Закарпатські вина та відпо



Добавление фотографий



Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация





 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи