Автор: Олександр, 23.07.2020 16:55:15

Вельможі срібної землі 1750грн./ос.

Rest4U Туры Украина Корпоративные туры Закарпатская обл. Вельможі срібної землі 1750грн./ос.

Львів – Берегвар-Перечин -Ужгород-Середнє – Зарічово-Воєводино – Лумшори-Шипіт-Синевир – Львів


1 День: Виїзд зі Львова (о 8:00). Наша мандрівка по срібній землі розпочинається із мисливського палацу графа Шенборна. У селі Поляні продегустуємо мінеральну воду. Поселення до готелю у містечку Перечин. Вечеря.
2 День: Сніданок і виїзд (о 8:00) Відправляємось до міста Ужгород де на нас очікує екскурсія історичним центром міста та ужгородським замком. Дегустація закарпатського вина та екскурсія у винний підвал XVIст. відбудеться у селі Середнє. Торкнемось до мурів та відчуємо дух середньовічча у замку Тамплієрів. Після напруженого дня відпочинемо у термальному комплексі «Золота гора». Повернення до готелю. Вечеря.
3 День: Сніданок та виїзд. У Перечинській мануфактурі сиру продегустуємо унікальні види сиру. Прогуляємось вельможним парком графа Шенборна та відчуємо смак життя справжніх графів. Переїзд у Лумшори та «варіння у чанах». Родзинкою дня відвідання Лемківської хати де на нас очікує лемківські співанки та частування. Повернення до готелю. Вечеря.
4 День: Сніданок та виселення із готелю. Замок кохання «Сент-Міклош» наступна зупинка у нашій мандрівці. Їдемо до Карпат та милуємось карпатськими краєвидами. Під час екскурсії Карпатами оглянете один з найкрасивіших водоспадів – водоспад Шипіт, покатаємось на витязі на гору Гима. Переїзд до найбільшого Карпатського озера – Синевир, яке овіяне безліччю легенд. Обід у карпатській колибі. Повернення до Львова (орієнтовно о 23:00).


Виїзд: 17.09.2020;
22.10.2020.

Послання на сайт: "Вельможі срібної землі"

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 3 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки, власні витрати.

Вартість вхідних квитків:
– водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
– озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в обидві сторони): загальний – 120 грн.; діти до 10 років та учасники АТО – 80 грн.; діти до 6 років – безкоштовно;
– Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
– палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.;
– купання в чанах з водою с. Лумшори: 150 грн./ос.;
– дегустація сиру у Перечинські мануфактурі сиру”: 80 грн./ос.
– лемківська хата забави та частування …..
– дегустація вина на агрофірмі “Леанка” – 120грн./ос.
– Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) – 50 грн., студенти – 40 грн., учні – 20 грн.;
– термальний комплекс “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода: 250 грн. за 2 год./ос.;


Контактная информация: 0982145710, 0663410412, jazztravel19@gmail.com

Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Лучшие корпоративы в Закарпатье 2017

Опубликовано: 19.01.2017 9:08:20
УкраинаКорпоративные турыЗакарпатская обл.

 Корпоративный отдых в Закарпатье – это лучший способ повышения конкурентоспособности организации, трудовой эффективности, снижение уровня конфликтности внутри фирмы.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи