Автор: Евлалія Шварц, 04.11.2014 14:18:05

СВАЛЯВА

Rest4U Туры Украина Праздничные туры Закарпатская обл. СВАЛЯВА

 Свалявщина – один з найперспективніших курортних і курортно – оздоровчих районів не лише на Закарпатті, ба й в Україні. На території району створена ціла мережа оздоровчих закладів.

На базі родовищ мінеральних вод працюють відомі санаторії:

1) "Сонячне Закарпаття"

Санаторій “Сонячне Закарпаття” на 650 місць відкритий в 1964 році на базі могутнього Ново-полянського меторожденія мінеральних вод карбонатного типу (дебіт до 300 м300 м300 м3/сутки). Є три спальні корпуси, водолікарня, діагностичний комплекс, адміністративний корпус, їдальня, концертний зал, відкритий басейн, штучне озеро, тенісні корти, кінний спорт, пансіон. У 5 км. від санаторію знаходиться завод (цех) по розліву мінеральної води “Поляна Квасова”. Лікувальна база: бювет мінеральної води ("Поляна Квасова"), водолікарня, клінічна, біохімічна, імунологічна і бактеріологічна лабораторії, рентген-кабінет, кабінети УЗІ, гастродуоденоськопії, ректороманоськопії, колоноскопії, ЛФК, озокерітотерапії, ароматерапії, психотерапії, фітотерапії, стоматологічний і косметологічний кабінети. Інфраструктура: кафе-бар, клуб, бібліотека, танцювальний майданчик, сауна, терренкур, спортивні майданчики.

2) "Поляна"

Курорт «Поляна» - один з найвідоміших курортів України в Карпатах. Мінеральні води курорту славилися ще з 16 століття у всій Європі. Мали найбільшу кількість нагород на міжнародних виставках у Відні. У 1842 році мінеральна вода Поляна визнана найкращою в Європі, а в 1997 - 1998 роках в СНД.

3) "Квітка Полонини"

Оздоровчий заклад знаходиться в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір з альпійськими луками, хвойним та листяним лісом. До найближчої залізничної станції м.Свалява - 5 км, до міжнародної автотраси Київ-Чоп -2км.Це єдиний подібний заклад на Закарпатті, що за наявними гідромінеральними ресурсами має в три рази ширший спектр бальнеологічних лікувальних можливостей у порівнянні з іншими оздоровницями. На відміну від інших санаторіїв тут для лікування використовують безпосередньо із родовищ три різновиди мінводи: «Лужанська-4», «Лужанська-7», «Поляна квасова». Послуги: автостоянка; ресторан: дитячий майданчик; спортивні майданчики (волейбольний, баскетбольний, бадминтонний); міні-футбол; басейн; сауна; їзда на конях, на кареті, санях; гірськолижний підйомник (200 метрів від санаторію): рибна ловля.

4) "Кришталеве джерело"

Санаторій «Кришталеве джерело» розташований в долині р.М.Піня (басейн р.Латориця) на висоті 280м над рівнем моря. Головний лікувальний фактор - вуглекисла гідрокарбонатно-натрієва мінеральна вода відома під назвою "Лужанська - 12" та "Лужанська - З" натрієва (Тип Боржомі). Наявність кремнію, йоду, цинку і бору робить її ефективною при захворювання шлунково-кишкового тракту, імунної, ендокринної, серцево-судинної та сечовидільної систем, а також при порушенні обміну речовин.

5) "Квасний потік"

Санаторій-профілакторій "Квасний потік" заснований в 1966 р. на базі природних джерел мінеральних вод, повна реконструкція проведена в 2007 році, розрахований на обслуговування 100 відпочиваючих, складається з 2-хспальних корпусів, спально-лікувального корпусу їдальні з банкетними залами, більярдною та кінозалом, бар-сауни, котельної, бювету, загальною площею 2500 кв.м. Мінеральні води з родовищ 1 та 2 відносяться до вуглекислих гідрокарбонатно-натрієво-кальцієво-магнієвих вод з рівнем мінералізації 1, 2 г\л, являються аналогами мінеральної води "Нарзан".

 Санаторіями Свалявщини надаються додаткові послуги для відпочиваючих, зокрема:

* басейн,
* сауна
* баня
* солярій
* масаж
* підводний душ - масаж
* тренажерні зали
* рибалки
* верхова їзда на поні для дітей та на поні для дорослих з виїздом у гори.


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Пасхальное ЗАКАРПАТЬЕ

Опубликовано: 11.04.2014 15:34:22
УкраинаПраздничные турыЗакарпатская обл.

 «ПАСХАЛЬНОЕ ЗАКАРПАТЬЕ» ТУРМАРШРУТ Закарпатье на протяжении длительного периода было много национальным регионом.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи