Автор: Alex S, 23.05.2010 10:20:51

Оздоровниці Закарпаття. Санаторій Синяк

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Сыняк Оздоровниці Закарпаття. Санаторій Синяк
– являється одним з найцінніших скарбів закарпатської області. Він розміщений по серед  мальовничих гір Карпат на висоті 420-450 м. над рівнем моря. Навколо нього стоять густі,змішані ліси з деревами буку, ялини, смереки та берези,а посеред яких зустрічаються невеличкі галявини на яких можна поласувати ягодами чорниці, малини, ожини та суниці.                 вважається одним з найстародавніших оздоровниць Закарпаття адже створений був більш ніж 100 років тому. Саме до 1936-го року датується найважливіша добудова графа Шенборна – купальня, а будівля лікувальні водночас є архітектурною прикрасою санаторію з графським гербом.  На сьогоднішній день до санаторію приїздять гості з закордону та всієї України, розміститись тут може біль ніж 400 осіб у п’яти спальних корпусах.   У лікувальному корпусі є багато різних кімнат та зал для оздоровлення : 
  • водолікарня (сірководневі, хвойні ванни);
  • підводний душ-масаж;
  • циркулярний душ; душ Шарко;
  • басейн для вертикального витягнення хребта в сірководневій воді;
  • кабінет лікувальної фізкультури;
  • масажний  кабінет; кабінет фітотерапії;
  • сауна та багато інших лікувальних кабінетів.
  Також на першому поверсі лікувальниці є джерело з мінеральною (лікувальною) водою, яку можна вживати кожному, незалежно від віку та статі. На території санаторію в одному з корпусів, кожного літа діє санаторно-оздоровчий  дитячий табір який також користується великою популярністю серед юнаків. Взимку діють 2 гірськолижних витяги одразу біля санаторію,тож для любителів зимнього виду спорту тут знайдеться чимало цікавого. До пунктів дозвілля можна віднести бібліотеку з читальним залом, великий кінозал, танцювальний зал, та ліній танцювальний майданчик який кожного вечора запрошує розважитись гостів санаторію. чекає на своїх відвідувачів 365 днів у році, завітайте та відпочиньте – професійне лікування досвідченим персоналом гарантоване. Трансфер : поїздом до станції «Карпати » Мукачівського району,Маршрутним таксі з м. Мукачева,власним транспортом по автодорозі Київ – Чоп, через м. Стрий , смт. Карпати (Мукачівського району), в смт. Чинадієво поворот на санаторій "Синяк".
  Королович Іван  



Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь



Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Курорт Синяк – прекрасный отдых в Карпатах

Опубликовано: 18.02.2010 17:48:12
Закарпатская обл.Мукачевский районСыняк

На этом курорте функционирует санаторий «Синяк» - дочернее предприятие "ЗАО «Укрпрофоздоровниця». Расстояние до города Мукачево 20 км.



Добавление фотографий



Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация





 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи