Автор: Мирослава Штець, 12.10.2011 21:58:45

Богдан Хмельницький - візитна картка Драгова

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Хустский район Драгово Богдан Хмельницький - візитна картка Драгова

ДраговоЗакарпаття – один із регіонів України, де дуже добре розвинена галузь туризму. На це впливають такі чинники, як гірська місцевість, а також велика кількість мінеральних джерел.
В різних регіонах області знаходяться санаторії: «Сонячне Закарпаття» та «Квітка полонини» - Свалявський район, «Шаян», що на Хустщині.
Проте, у містах і селах Закарпаття є пам'ятки історії, що роблять ту чи іншу територіально-адміністративну одиницю популярною серед туристів.
Так, наприклад, в с. Драгово, Хустського району знаходиться джерело мінеральної води, яка користується неабияким попитом, оскільки її експортують по всій Україні. Але, такі джерела можна зустріти майже всюди в регіоні, а тому для Драгова це не є особливістю.
Незвичайним вищезгадане село робить пам'ятник Богдану Хмельницькому. Він був поставлений в 1954 році, до відзначення 300-річчя об'єднання України з Росією. Постать такого гетьмана була вибрана через те, що він відіграв значну роль в українсько-російських відносинах, пронісши їх крізь призму століть.
Пам'ятник знаходиться на межі двох районів: Хустського і Тячівського, між селами Драгово та Чумалево, що символізує територіальні відносини.
Така пам'ятка є візитною карткою села, оскільки знаходиться на в'їзді в Драгово. А, тому, місцева громада слідкує за естетичним виглядом статуї, організовуючи загальносільські суботники та збираючи кошти на реставрацію статуї.
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Відпочинок в Закарпатті - курорт Шаян

Опубликовано: 05.04.2011 21:43:15
Закарпатская обл.Хустский районШаян

На сьогодні Закарпаття являє собою найбільш відомішу туристично-рекреаційну територію на Україні в цілому і за рубежем також.

Страусиная ферма на Закарпатье

Опубликовано: 13.05.2010 21:27:17
Закарпатская обл.Хустский районХуст

Экзотичная африканская птица притягивает людей на страусиную ферму, которая  находится на окраине г.

Рідне місто Хуст

Опубликовано: 18.11.2014 0:36:13
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Доброго часу доби шановні пані та панове. Я б хотіла розповісти вам про одне з мальовничих міст Закарпаття, а саме про Хуст.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи