Автор: Alex S, 05.04.2011 21:43:15

Відпочинок в Закарпатті - курорт Шаян

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Хустский район Шаян Відпочинок в Закарпатті - курорт Шаян

На сьогодні Закарпаття являє собою найбільш відомішу туристично-рекреаційну територію на Україні в цілому і за рубежем також. Люди приїжджають в Закарпаття з різних куточків Землі заради того, щоб оздоровитись, набратись нових сил, побувати на природі, піти в похід і просто насолодитись чудовим, мальовничим краєм. Але найбільш відомішу і відвідану зону сьогодні представляє собою курорт Шаян.
Шаян – село, яке являє собою невеличку курортну зону за 18 км від міста Хуст, звідки можна зручно дібратися машиною чи автобусом. Тут також чудовий безвітряний м’який мікроклімат. Адже завдяки тому, що Шаян оточують гори – Великий, Середній, Малий Шаян. На території Шаяну можна добре відпочити – прогулянки, екскурсії, походи в гори, поплавати при відкритих і закритих басейнах та на озері «Силоамська купальня» за 1 км від курорту, половити рибу, відвідати магазини, спробувати смачні народні страви тощо. Що стосується екскурсій, то можна відвідати  оборонний Єлизаветський костел ХІІІ-ХІУ ст. м.Хуст; пам"ятки дерев"яної архітектури ХVІІ-ХVIIІ ст.: церкви в с. Сокирниця, Данилово, Стеблівка;   руїни Хустського замку XIV ст.; долина нарцисів. Але можна також оздоровитись в санаторіях, що найбільше привертає увагу людей з України та кордону також. Курс оздоровлення проходить завдяки тутешнім мінеральним водам, які містять корисні властивості для організму. Тут проводяться такі процедури як-от: бальнеотерапія, озокеритотерапія, механотерапія, промивання кишечника, вуглекисельні мінеральні ванни, питний прийом мінеральної води (спеціальна методика), водолікування(гідротерапія), теплолікування, ультразвукове лікування, інгаляції, гідромасаж ясен, лікувальна фізкультура та гімнастика, релакс – терапія, аеротерапія тощо. Цей курс лікування проводиться в санаторіях «Шаян» та МРЦ «Шаян» МВС України.
Однак люди не зобов’язані проживати в санаторіях. На території Шаяну міститься велика кількість котеджів та садиб від економ класу до елітного. Серед них є садиби «Смерекова хата», «Перлина Закарпаття», «Вісак», «Карпатія», «Благодать», «Мараморош», «Голуба Тиса» та котеджі «Смерічка», «Легенда», «Ерней Лаз», «Червона Рута», «Шаян».
Якщо говорити про вартість відпочинку та оздоровлення в куротній зоні Шаян, то для прикладу можна розповісти про санаторій «Шаян» та садибу «Смерекова хата».
Санаторій «Шаян» - розрахований на 200 людей,з двома корпусами та  з такими категоріями номерів як-от: 1-кімнатний 2-містний «стандарт», 2-кімнатний 2-містний «люкс», 2-кімнатний 3-містний «люкс». В «стандартних» кімнатах туалет, умивальник, душ, меблі та телевізор, а в «люкс» кімнатах те, що і в «стандартних» тільки наявний ще холодильник. Харчування 4 рази на день(дієтична їжа). Містить в собі санаторій також кафе, бар, бювет з мінеральною водою, тренажерний зал, приміщення для процедур. Курси на оздоровлення, відпочинку замовляються від 12 до 24 днів. І вартість на добу з однієї людини складає:
210 грн. – кімната «стандарт»;
250 грн. – 280 грн. – кімнати «люкс»(в залежності від корпусів);
105 грн. - 4 разове харчування;
80 грн. - лікування.
Садиба «Смерекова хата» - центр Шаяна, в 200 м від санаторія «Шаян», містить 5 дерев’яних котеджів, сауну, ресторан на 180 осіб. На території також розміщені качелі, альтанки, автостоянка. Що стосується котеджів, то кожен складається з 4 кімнат(коридор, приймальня, 2-місна спальня, ванна кімната),наявні телевізор та холодильник. Для великої сім’ в розмірі 4-6 людей є 2-поверховий котедж. А також над рестораном розміщені 3 однокімнати зі спільним коридором, та 2 ванними кімнатами. Харчування самостійно і не входить у вартість. За додаткову оплату можна відвідати сауну, яка складається з коридору, приймальні, ванної кімнати та невеличкого басейну.
Вартість на добу не з однієї людини складає: 250 грн. – кімната над рестораном; 450 грн. – котедж; 750 грн. – 2-поверховий котедж. 100 грн. – 1 год. в сауні.


Берец А.
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Прекрасный отдых в Карпатах - курорт Шаян

Опубликовано: 18.02.2010 17:53:33
Закарпатская обл.Хустский районШаян

  Курорт Шаян в Хустском районе - бальнеологический питьевой курорт, расположенный в одноименном селе в южной части Вигорлат-Гутинского (Вулканического) хребта в 15 - 20 км отДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи