Автор: Олександр Коваль, 09.12.2014 21:10:59

Фінальна конференція проекту – Карпатський туристичний шлях 2

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Камяница Фінальна конференція проекту – Карпатський туристичний шлях 2
Фінальна конференція проекту – Карпатський туристичний шлях 2

Фінальна конференція у рамках транскордонного проекту «Карпатський туристичний шлях 2» проводиться з метою підведення підсумків реалізації проекту, висвітлення напрацювань і досягнень, у тому числі, презентація моделі організації розвитку туризму в Закарпатті на основі опрацювання експертів, інноваційного підходу до надання музейних послуг, іноземного досвіду та учасників тренінгів, презентація досвіду європейських країн щодо координації і маркетингу сфери туризму на регіональному рівні і стратегічного підходу до розвитку галузі.

Дата: 11 грудня 2014 року

Місце проведення: конференц-зал готельно-ресторанного комплексу «Камелот»,с. Кам’яниця, Ужгородського району.

Даний проект реалізовувався Комунальним підприємством «Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», Агентством підтримки регіонального розвитку Кошице та Східнословацьким музеєм.

Проект орієнтований на зміцнення позиції Карпатського регіону у туристичному секторі в рамках Європи шляхом гармонізації процесу розвитку туризму на місцевому/регіональному та транскордонному рівнях, підвищення конкурентоспроможності Карпатської туристичної індустрії на ринку ЄС та розбудова партнерської туристичної мережі.

Транскордонний проект «Карпатський туристичний шлях 2» , реалізовується в рамках грантової угода №HUSKROUA/1001/013 від 07.06.2012р. Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013рр.

Захід проходитиме за підтримки Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної організації.

Офіційним організатором заходу є комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».

До участі у фінальній конференції передбачається залучення представників регіональної та місцевої влади, які відають питаннями туризму, профільних туристичних підприємств, організацій та окремих експертів із сусідніх країн та інших областей України, а також районів Закарпатської області.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Інноваційний підхід до транскордонного туристичного маршруту

Опубликовано: 06.02.2020 17:20:52
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 03 лютого 2020 року відбулася прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту KRA’GAS – Промоція ремесел та гастрономії, як відповідних складових культурної спадщини Карпа

Фестиваль Ужгородська Палачінта 2020

Опубликовано: 27.01.2020 18:58:00
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Тисячі смачних млинців, народні гуляння, веселі розваги, кулінарні майстер-класи, тематичні фотозони та інші цікаві заходи на фестивалі Ужгородська палачінта 2020″.

Фестивалі в Закарпатті вересень 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:57:25
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Рекомендованими заходами, у вересні 2018 року є наступні: Відпочинок в Закарпатті: 1 – 9 вересня 2018 року 1 вересня, День знань 2 вересня.

День міста Ужгород 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:35:11
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Цей вересень, для тих хто обрав відпочинок в Закарпатті буде особливим, адже місто Ужгород святкуватиме свою чергову річницю 14 – 15 – 16 вересня 2018 року.

ТОП-5 місць Закарпаття, маловідомих для туристів

Опубликовано: 15.02.2018 21:54:35
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 В пік сезону в Ужгородському замку чи в Паланку яблуку ніде впасти. Проте в Карпатах є ще місця, де майже не ступала нога туриста.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи