Автор: Наталія, 04.07.2015 8:09:35

Свята Почаївська Лавра

Rest4U Экскурсии Украина Тернопольская обл. Кременецкий район Почаев Свята Почаївська Лавра

Почаїв – Божа гора – купальня св..Анни - Кременець

Зустріч групи: м.Тернопіль
Почаївська Свято-Успенська Лавра – одна із найбільших святинь відома усьому християнському світові. Тринадцять віків тому назад Небесна Матінка Христова ступила тут своєю стопою на камяну скелю і навіки залишила свій слід. А Чудотворна ікона ЇЇ святого лику стала невтомлюючою і безвідказною допомогою всім, хто припадає в молитві до ЇЇ святих стіп. Мощі Преподобних Іова та Амфілохія є невідємною частинкою Святої гори Почаївської. Ріки прочан течуть у це Благодатне місце впродовж багатьох віків. І кожен несе у своєму серці надію у своїх потребах.
Обід - Факультативно у монастирській трапезній.
Божа гора – стоїть посеред рівнини Малого Полісся як сторожа вічності часу. Оповита незвичною тишею та спокоєм крізь древні віки зустрічає і проводжає своїх гостей. Поїть їх цілющою водичкою із джерела на вершині і cтежинкою веде у печеру своїх минулих жителів-сподвижників. А там спокій і молитвою прошіптане повітря. Здається, що кожне слово почуте небесами.

Озеро Святої Праведної Анни огорне вас своєю благодатною купеллю.
Холодна водичка насичена сріблом та сірко-воднем розбудить і душу і тіло.
Оздоровить та змиє різні негаразди. Безліч людей свідчать про оздоровлення від різноманітних хвороб після купелі в озері. Багато із них приїздять вдруге щоб принести поклін та подяку св..Анні за її могутнє посередництво та молитви.
 

м.Кременець - музей під відкритим небом із статусом двох заповідників.
Богоявленський монастир – приваблює красою та Чудотворними іконами. Одна із найвідоміших Чудотворних ікон Тернопільщини та Православного світу «Скорбящая» знайшла собі місце у цій тихій обителі.

Трансфер групи на ж-д вокзал м.Тернопіль.

Вартість поїздки на одну особу: 300 грн

. У вартiсть входить: транспортне обслуговування, екскурсiний супровiд, органiзацiйнi послуги, страховка, вхідні квитки.

У вартiсть не входить: Ж-д проїзд, харчування.


 

Экскурсию проводит: Дрозд Наталія Юріївна


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Дністер казковий

Опубликовано: 24.12.2014 20:11:30
Тернопольская обл.Залищицкий районЗалещики

 Відпочивати біля річки можна кожного дня а сплав річкою залишиться приємними спогадами на весь рік. Працюємо для вашого відпочинку, як в будні так і святкові дні.

Спелеотуризм

Опубликовано: 04.12.2011 19:54:15
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

 Спелеотуризм Пещеры Тернопольской области Спелеотуры пещерами Тернопольщины - активный отдых в пещере Млынки в сочетании с историческим рассмотрением трДобавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи