Автор: Наталія, 04.07.2015 8:16:20

Зарваниця - земля небесної Матусі

Rest4U Экскурсии Украина Тернопольская обл. Теребовлянский район Теребовля Зарваниця - земля небесної Матусі

Зарваниця – Рукомиш - Струсів
Зустрiч групи - м.Тернопiль

На Тернопільщині, над р.Стрипою, посеред пахучих гаїв і лісів, на зелених левадах лежить с.Зарваниця. Воно з давніх-давен славне і знане в Україні і далеко за її межами іконою Матері Божої. Віками приходять сюди тисячі паломників, щоб пригорнутись душею до Святих стіп Богородиці, попросити помочі у своїх потребах. А Вона, як Матуся неба і землі, не відмовляє щирим молитвам своїх дітей. Свято-Троїцька церква 18ст. береже пам'ять історії та дві Чудотворні ікони: Богородиці 13ст.(одна із найдавніших в Україні) та Розпятого Спасителя. Духовний Марійський центр розповість древню історію своєї долі, напоїть живою водичкою із цілющого джерела, поведе слідами Христа по Хресній дорозі та гостинно відкриє величний Собор Зарваницької Матері Божої (2000р.). Купальня Святої праведної Анни прийме у свої цілющі обійми.

Древня святиня у с.Рукомиш – монаші печери 8-13ст. в Травертиновій скелі. Печерний храм, стіни якого насичені шепотом молитов десятків поколінь монахів та паломників. Церква св..Онуфрія 15-18ст , яка пам’ятає талановиті руки Й.Пінзеля і зберігає одну із його унікальних робіт статую Св.Онуфрія. На скелі руками природи витворений Нерукотворний образ Спасителя. Тихе та загадкове місце, яке таїть в своїх історичних лабіринтах багато таїн та загадок.

с.Струсів колиска Кардинала Митрополита Патріарха Української Православної Греко-Католицької церкви Йосипа Сліпого. На його долю випала багато поневірянь та терпінь, але віра і любов до України була тою могутньою волею що дала зламатися силі духу. Батьківська хата розкаже про дитячі та юнацькі роки Блаженного , а у музеї жізнаєтесь про життєвий щлях Патріарха.

Трансфер групи: м.Тернопіль.

Вартість поїздки : 150 грн / особа

У вартiсть включається: транспортне обслуговування, екскурсiний супровiд, обід по програмi згідно замовлення, органiзацiйнi послуги, страховка, вхідні квитки.

У вартiсть не входить: Ж-д проїзд.
 

Экскурсию проводит: Дрозд Наталія Юріївна


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Экскурсионные туры по Украине

Опубликовано: 04.12.2011 19:51:32
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

 Экскурсионные туры по Украине Экскурсионные туры по Западной Украине, отдых в Карпатах. Замки Закарпатья. Аутентичное Прикарпатье.

Дністер казковий

Опубликовано: 24.12.2014 20:11:30
Тернопольская обл.Залищицкий районЗалещики

 Відпочивати біля річки можна кожного дня а сплав річкою залишиться приємними спогадами на весь рік. Працюємо для вашого відпочинку, як в будні так і святкові дні.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи