Автор: Тур. агенція Окраина, 10.05.2012 0:46:18

Ексклюзивний тур «Золота підкова – ІСТОРІЇ КОХАННЯ» 250 грн.

Rest4U Туры Украина Экскурсионные туры Тернопольская обл. Ексклюзивний тур «Золота підкова – ІСТОРІЇ КОХАННЯ» 250 грн.

 Ексклюзивний тур: «Золота підкова – ІСТОРІЇ КОХАННЯ»

250 грн.

Тернопіль – Золочів – Підгірці – Олесько – Тернопіль (всіх закоханих у життя та один в одного запрошуємо послухати романтичні та трагічні історії кохання замків Галичини)

План мандрівки

1 ДЕНЬ
Тернопіль 7:30 Зустріч групи біля звл. вок.
 
         Переїзд – Тернопіль – Золочів – Підгірці – Олесько – Тернопіль
Золочів
 
 • Екскурсія по Китайському Палацу та Замку.
 • Загадування бажання біля «Каменю бажань».
В замкових кімнатах закоханий до нестями король Ян ІІІ Собеський писав листи своєму єдиному коханнячку – дружині Марисеньці. Велику любов до якої проніс через все своє життя.
Підгірці Екскурсія найімпозантним палацом, XVII ст.
Збудований Станіславом Конецпольським «Для втіх і відпочинку після тяжких військових трудів» палац криє у своїх стінах багату історію любовних втіх та помсти.
Олесько
 • Замок, XIІI–XVIІI ст.
 • Середньовічний бар «Гридниця».
 • Прогулянка парком.
 • Їзда верхи на коні або на бричці.
 • Сувеніри з чорної глини (Гавареччина, Олесько, Львів).
У 1615 році в Олеському замку сталася велика трагедія. Закоханий до безумства син коронного гетьмана Речі Посполитої Адам Жолкевський не отримавши згоду на шлюб із донькою тогочасного власника замку привселюдно встромив собі у серце ножа…
Тернопіль 19:00 Висадка «Готель Тернопіль»
 
Поїзд, прибуття
 
 • 7К Київ – Чоп (Київ 23:58 – Тернопіль 7:22)
   
Поїзд, відправка
 
350Л Тернопіль – Харків (Тернопіль 22:17 – Київ 6:31)
 

У вартість мандрівки включається

 • Транспортне обслуговування
 • Екскурсійне обслуговування
 • Обід
 • Страхівка
 • Супровід групи

У вартість мандрівки не включається

 • Квитки на поїзд
 • Вхідні квитки – 31 грн./чол.

Золочів «Історія кохання»

До трону Марія Казиміра йшла довго й важко. Любов Яна ІІІ Собеського та французької красуні спалахнула миттєво, ледь побачив 27-річний Ян у 1656р. у королівському палаці в Варшаві 15-річну красуню – і це полум’я вони зберегли до старості. Та що за іронія – Марисенька за два роки виходить за іншого!
Потім Ян не раз зустрічав її у Замості, де вона жила з чоловіком, князем Замойським, п’яничкою, хворим на подагру. Бич того часу – сифіліс – швидко доконав князя, невдовзі помирає мати Яна Теофілія, яка категорично була проти союзу сина з іноземкою. Шлюб Яна та Марії Казиміри 15 травня 1665 р. вже не перешкоджав нікому (хоча у Варшаві подейкували, що за сприяння Марії Гонзаги закохані таємно обвінчалися ще до похорону Яна Замойського). Попереду – 30 років разом. З їх тринадцяти дітей виживе лише четверо. Майбутнє принесе війни, походи, коронацію та тріумф під Віднем. А які щемкі, ніжні листи він їй писав! З 300 опублікованих епістол 80 написано з Галичини.
Король і через десятиліття обожнюватиме свою кохану Марисеньку, а от двір ні. Злі язики шепотіли за спинами монархів, що «Марися керує Яном, а вже Ян – Польщею». Королеву відверто не любили: і походження, бач, недостатньо шляхетне, і іноземка, і до Парижа як додому вибирається інкогніто, називаючи себе маркізою де Жовква, і казну вряди-годи спустошує, як сарана, та ще й невідомо, чи не сама відправила за допомогою отрути свого першого чоловіка…

Підгірці «Історія кохання»

Збудований Станіславом Конецпольським «Для втіх і відпочинку після тяжких військових трудів» палац криє у своїх стінах багату історію любовних втіх та помсти.
У середині ХVІІІ століття тут була господинею Анна (з Любомірських) Жевуська, дружина Вацлава Жевуського. Добра господиня, вірна дружина, але сувора мати для своїх доньок. Одна з них, Тереза, неодноразово виходила заміж та розлучалася.
У чому криється помста Терези, котра наказала чергового чоловіка, Кароля Радзивіла, кинути у підземелля, де його з’їли щурі?
Чому привид Білої пані так пильно сторожить замок?
Що тримає її у стінах родинного гнізда?
Чому серед трьох замків «Золотої Підкови» саме Підгорецький палац ніяк не можу дочекатися свого реставраційного вінця

Олесько «Історія кохання»

У 1615 році в Олеському замку сталася велика трагедія. Доньку тодішнього власника замку Івана Даниловича Маріанну до нестями покохав син коронного гетьмана Речі Посполитої Адам Жолкевський. Самій дівчині було байдуже, з ким іти під вінець, однак, воєвода Данилович бажав для своєї доньки від першого шлюбу багатшого жениха.
Одного разу під час гри в карти Жолкевський зажадав згоди батька на шлюб, але, не отримавши її, привселюдно встромив собі у серце ножа. Жолкевського, як самовбивцю, не поховали на кладовищі, а кинули його тіло у болото. Тож його тінь блукає околицями Олеська, а його душа, яку згубила любов, і досі шукає свою кохану.

Туристична агенція Надії Облещук "Окраина"

46027 м. Тернопіль бул. Просвіти 13/30
46000 м. Тернопіль, вул. Замкова 14, каб. 234
Готель «Тернопіль»
тел. + 38 (0352) 53 75 96
тел./факс + 38 (0352) 43 37 65
obleshchuk@rambler.ru


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Паломнический тур в Почаевскую Лавру

Опубликовано: 02.03.2016 13:25:57
УкраинаЭкскурсионные турыТернопольская обл.

  Почаевская Лавра, святые места основания Почаева, Острожский замок и Острожская Академия, Свято – Духов Скит, источник Св.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи