Автор: Марія Андрусяк, 21.05.2016 23:16:31

10 причин відвідати Львів

Rest4U Публикации Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ 10 причин відвідати Львів

 Український Львів увійшов у ТОП-10 міст світу, які пропонували відвідати іноземним туристам у минулому році. Він зайняв у рейтингу п’яту позицію. Давайте подумаємо чому. Ось 10 причин, чому варто відвідати Львів...

1. Старе місто, яке ідеально підходить для прогулянок

Старе місто Львова досі виглядає і відчуває себе як частина Центральної Європи. Її сумбур католицької, православної та вірменської церков засвідчує мультикультурне минуле. Центр соціального життя Львова є простора площа Ринок, яку оточують лабіринти дворів, кафе на відкритому повітрі і відреставровані будинки. Ностальгія за часами Габсбургів добре використовується в індустрії туризму, яка бурхливо розвивається. На площі турист побачить своєрідну театралізовану виставу, участь в якій беруть перевдягнені в костюми позаминулого століття люди. Тут же можна відвідати тематичні кафе, побачити офіціанток в унікальному вбранні, які розносять кухлі пінистого пива.

2. Зелень Проспекту Свободи

Уздовж історичного центру Львова є проспект Свободи - широка двосмугова вулиця, на якій розташувався фонтан. Біля фонтану є Львівський оперний театр, на якому, починаючи з 1900 року, знаходиться тріо крилатих статуй, що символізують мистецтва. На південь від опери встановлений сучасний пам'ятник українському поетові Тарасу Шевченку, а також статуя польському національному барду Адаму Міцкевичу.

3. Магія Карпат

Піки і пасовища Карпат знаходяться далеко від центрі Львова, але вони завжди надавали потужний вплив на уяву міста. Відтак, на північний схід від центру міста існує Музей народної архітектури, який показує сільські традиції українського південного заходу. Найбільш вражаючими є карпатські церкви з дзвіницями.

4. Мистецтво під відкритим небом – Личаківський цвинтар
У трьох кілометрах на південний схід від центру, знаходиться Личаківський цвинтар - один із найзнаменитіших цвинтарів Європи. Тут поєднані ландшафтна краса і пам'ятники, вік яких сягає двохсот років. Закладений у 1786 році цвинтар став музеєм-заповідником, де багато декоративних сімейних каплиць, прикрашених ангелами і статуями.

5. Музеї старої школи
Музеї Львова чарівні, адже мають скрипучі дерев'яні сходи, поліровані паркетні підлоги, співробітників, які слідують за Вами з однієї кімнати в іншу. В приміщеннях немає нічого сенсорного. Особливим музеєм є Львівська галерея мистецтв, розташована в грандіозному палаці Потоцьких.

6. Пиво з традицією
Одним із винятків із правила музеїв старої школи є музей пивоваріння. Розважальний дисплей розповідає про історію пивоваріння від її витоків до наших днів. Львівська пивоварня була шанована і в часи Габсбургів, і в радянські, тому що має велику кількість місцевих рецептів пива. І це ще не все. В місті є власний завод пивоваріння, який постачає напої до барів Львова. Є також і приватні броварні, наприклад, "Кумпель".

7. Прогулянка парком
Велику кількість зелені можна побачити на південь від центральної Львові. Це - Стрийський парк, який є ідеальним місцем для прогулянок і пікніків на ковдрі. У південно-західній частині парку можна побачити львівську дитячу залізницю.

8. Смерть від шоколаду
За час Габсбургів отримали розквіт і львівські кав'ярні. Вони наповнюють місто ароматами кави, гарячого шоколаду і морозивом. І, судячи з великої кількості кафе і кондитерських виробів на центральних бульварів міста, це дуже важлива традиція. Одним з найцікавіших закладів є Львівська майстерня шоколаду. Відвідувач може їсти, пити шоколад в будь-якій кількості. А цукерки можна придбати у всіх можливих формах, розмірах і ароматах.

9. Українські сорочки

Один з найбільш автентичних сувенірів будь-якої українського поїздки є вишиванка - біла сорочка з вишивкою в традиційних народних мотивах. Їх місцеві жителі носять в урочистих випадках. Знайти сорочки ручної роботи можна на ринку ремесел на розі вулиць Театральної та Лесі Українки. Дешевші ціни на Краківському ринку, який є основним місцем для купівлі фруктів, овочів і недорогого одягу.

10. Львівська кава

Кава, кава і ще раз кава.... Тут і пояснювати нема чого!:)


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Welcome to EURO 2012

Опубликовано: 01.11.2011 21:17:32
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

Probably each of us have heard about the Euro 2012! This event is being discussed everywhere: Internet, television, we can also see various articles in newspapers and magazines.

Фестивалі Львівщини вересень 2011

Опубликовано: 21.08.2011 17:15:11
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

КАЛЕНДАР ФЕСТИВАЛІВ ЛЬВІВЩИНИ НА ВЕРЕСЕНЬ 2011 РОКУ 02 вересня Фестиваль лемківської культури “До тебе лину, рідна земле&rdquДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи