Автор: Alex S, 06.04.2010 18:51:04

Тури в Карпати. Екскурсія по Львову

Rest4U Публикации Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ Тури в Карпати. Екскурсія по Львову

Місто Львів – це економічний і культурний центр Західної України. Я  завжди мріяла  відвідати це місто . Разом з групою ми відвідали безліч памяток культури, в супроводі екскурсовода, що розповів нам історію міста. Тільки 1939 р. Львів ввійшов до складу України.  У львівській архітектурі поєднались різні стилі та епохи: готика і бароко, ренесанс і романський стиль, ампір і рококо, сучасні еклектика і конструктивізм. Історичний центр Львова чудово зберігся і внесений до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Перше, що ми побачили був  Собор Св. Юра. Тут ми побачили роботи відомих скульпторів та архітекторів.,роботи художника Долинського та ін. Навпроти собору - митрополичий палац , навколо - капітульні будинки та огорожа з двома воротами. У дворі - дзвіниця. Вони вибрали для споруди дуже вдале місце: на вершині пагорба, що панує ледве не над усім містом. Ніби продовжуючи і завершуючи схили пагорба, собор з"єднує архітектуру і природу в єдине ціле. Надзвичайно цікаво було погуляти по парку, який знаходиться навколо церкви. Саме тут знаходиться відлитий великий дзвін, що зберігся до нашого часу, найдавніший в Україні та мурована церква у візантійському стилі. Далі ми послідували до Вірменського собору, що постійно обновлявся, добудовувався, виглядає в стилі бароко. Найважливішою цінністю є,проте скульптурні групи відомих архітекторів ( Дорінг). Цей собор, як і всі інші давні будівлі, протягом віків оновлювався, «обростаючи» прибудовами.

Далі , прогулюючись містом, ми потрапили на площу ринок, що знаходиться біля ратуші в центрі і є символом міста. Саме тут колись був стовп покарань для смертників, як розповів нам екскурсовод. Нівколо площі безліч будівель в різних стилях: рококо, бароко,ампір, а також елементи готики.

На наступний день ми пішли до оперного театру ім.Крушельницької. Цей театр є одним із найкрасивіших в Європі,це варто побачити. Фасад будинку прикашають скульптурні статуї, фігури, але найбільше мені сподобалось фойє та інтер’єр. Практично ніде нема штучного освітлення, все спроектоване так аби освітлюватись природньо. При вході ми бачимо дзеркальний хол, прикрашений картинами, та люстрами з дорогоцінних матеріалів.


Найцікавішим в нашій дводенній екскурсії було відвідування аптеки-музею, що знаходиться у Львові. Розташований музей на площі ринок. Саме тут можна побачити рідкісні експонати: Унікальні фармацевтичні ваги, висотою близько метра,тощо. Зала прикрашена різними розписами. Тут можна побачити аптечне обладнання різних епох та колекції посуду для зберігання медикаментів, старі аптечні підвали.

Рекомендую всім відвідати цей найдавніший куточок України - місто Львів.

Тихомирова Наталія


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фестивалі Львівщини вересень 2011

Опубликовано: 21.08.2011 17:15:11
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

КАЛЕНДАР ФЕСТИВАЛІВ ЛЬВІВЩИНИ НА ВЕРЕСЕНЬ 2011 РОКУ 02 вересня Фестиваль лемківської культури “До тебе лину, рідна земле&rdqu

Площа Ринок

Опубликовано: 11.11.2014 22:20:05
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Площа ринок - серце величного міста Львів. Надзвичайний архітектурний ансамбль зачаровує і немов би переносить нас в епоху Ренесансу.

10 причин відвідати Львів

Опубликовано: 21.05.2016 23:16:31
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Український Львів увійшов у ТОП-10 міст світу, які пропонували відвідати іноземним туристам у минулому році. Він зайняв у рейтингу п’яту позицію. Давайте подумаємо чому.

Львовский аэропорт имени Данилы Галицкого

Опубликовано: 26.02.2012 17:11:19
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

В новом аэровокзале Международного аэропорта «Львов» продолжаются испытания необходимых для жизнедеятельности сооружения систем.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи