Автор: Alex S, 23.08.2013 11:34:10

У Львові відбудеться виставка-конференція ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС

Rest4U Новости Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ У Львові відбудеться виставка-конференція ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС
У Львові відбудеться виставка-конференція ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти активну участь у СЕМІНАРАХ експертів Польської Палати Готельної справи, які відбудуться 31 жовтня 2013 р. в рамках VІІ  Спеціалізованої виставки „ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС” (Конференц-зал Палацу спорту «Україна», м. Львів, вул. Мельника, 18).

Завдяки плідній співпраці з Польською Палатою Готельної справи (ППГС) цього року Ви маєте можливість БЕЗКОШТОВНО прослухати і взяти участь в обговоренні лекцій наступної тематики:

  •  «Правова підготовка готельної галузі для інтегрального співробітництва з Європейським Союзом»
  •  «13 маркетингових шляхів, які визначають успіх готельних об’єктів»

Доповідач: проф. Кшиштоф Мільскі – Президент Польської Палати Готельної Біографічна довідка: Професор К.Мільські має досвід 25 років роботи в індустрії гостинності. Він є співавтором законів, які сприяли інтеграції польської готельної індустрії зі стандартами Європейського Союзу. Є викладачем академії Автор п'яти професійних книжок і сотень публікацій у галузевих виданнях. Розробник ряду соціальних програм. Ініціатор створення франчайзингової мережі SRW Chaber та Agro в Польщі. 11 років очолює ППГС, яка є самоврядною організацією професійних готелярів. У 2004 році, на знак внеску у розвиток української готельної справи проф. Мільські отримав медаль і диплом від президента Ради в справах туризму України Миколи Євдокименка. У тому ж році підписав угоду про постійну співпрацю в галузі туризму з Держкомтуризму України.

  • «Нові ресторанні технології для готелів»
  • «Новинки оформлення, які можуть стати козирною картою готелю»

Доповідач: Член Правління Польської палати готельної справи Пані Гражина Біографічна довідка: Пані Г.Сєрадзка є організатором і виконавцем  економічних програм інвестицій в сфері громадського харчування та готельного господарства.

Співорганізатор Міжнародних виставок обладнання для готелів TREND HOTEL у Варшаві та Єленєй Гуже. Президент компанії STYL PROEKT, яка займається впровадженням нових екологічних та ергономічних технологій польської готельної індустрії. Викладач курсів і конференцій для  менеджерів у галузі HoReCa.

Ми будемо раді бачити Вас серед учасників запланованих заходів!

Участь в усіх заходах для попередньо зареєстрованих учасників безкоштовна, кількість місць обмежена! Для участі у семінарах експертів Польської Палати Готельної справи в рамках VІІ Спеціалізованої виставки „ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС” просимо Вас заповнити та надіслати на адресу організаторів заявку (форму заявки можна замовити по e-mail: mobile@galexpo.lviv.ua).

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 20.09.2013 р.

Контактна інформація оргкомітету: ПрАТ „Гал-ЕКСПО”

вул. Винниченка, 30, м. Львів, 79008, Україна

тел.: (032) 297-06-27 (-28), факс.: (032) 297-17-56, e-mail: mobile@galexpo.lviv.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Де на Львівщині покататися на лижах. Гірськолижні курорти області

Опубликовано: 25.01.2018 10:58:30
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Управління туризму та курортів Львівської ОДА оприлюднило інформацію про гірськолижні курорти Львівської області, де всі охочі можуть весело й активно відпочити Славське, Сколівський р

У Львові відбудеться наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival

Опубликовано: 21.09.2017 13:59:46
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

З 21-24 вересня у Львові, на проспекті Свободи, проходитиме наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival.

У Львові на Новий рік та Різдво курсуватимуть нічні трамваї

Опубликовано: 18.09.2017 13:19:45
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 У новорічну (із 31-го грудня на 1-ше січня) і різдвяну (із 6-го на 7-ме січня) ночі у Львові курсуватимуть нічні трамвайні маршрути.

«Дім легенд»

Опубликовано: 03.12.2015 21:08:35
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Обов’язково підніміться на дах. Це просто чудове місце для фотосесій! До літаючого автомобіля з веслами і до труби, в яку можна просунуться, шикуються черги.

«Львівська копальня кави»

Опубликовано: 03.12.2015 21:03:37
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 «Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи