Автор: Станіслава Митейко, 04.04.2014 14:52:26

Фестиваль писанок 2014

Rest4U Новости Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ Фестиваль писанок 2014
Фестиваль писанок 2014

 Традиційно вже четвертий рік поспіль,у рамках Фестивалю писанок у Львові,місто сповнюється неповторно Великодньою атмосферою .

В рамках фестивалю Писанок на площі Ринок буде запрезентовано "Галерею мистецьких писанок" (13-21 квітня).Експозицію складуть більше півсотні мистецьких півметрових писанок, створених спеціально для відкриття "Галереї мистецьких писанок" розпочнться 13 квітня , в цей час стартуватиме тихий благодійний аукціон ,що триватиме протягом всієї виставки. Також  в рамках фестивалю пройдуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовуваня писанок,відбудеться святковий великодній концерт, виступи автентичних,фолькльорних, хеографічних колективів, Також буде можливість проявити свої художні, здатності за рахунок розмалюовування цікавих Великодніх ілюстрацій ,на спеціальній Арт-Стіні ( 13-21 квітня).На фестивалі дітки і дорослі зможуть встановити новий рекорд в Україні,а саме створити гігантські арт-писанки та Аеро- писанку.

Організатори: Го "Етновир" та компанія " Дік- Арт".

ct.lviv.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Де на Львівщині покататися на лижах. Гірськолижні курорти області

Опубликовано: 25.01.2018 10:58:30
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Управління туризму та курортів Львівської ОДА оприлюднило інформацію про гірськолижні курорти Львівської області, де всі охочі можуть весело й активно відпочити Славське, Сколівський р

У Львові відбудеться наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival

Опубликовано: 21.09.2017 13:59:46
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

З 21-24 вересня у Львові, на проспекті Свободи, проходитиме наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival.

У Львові на Новий рік та Різдво курсуватимуть нічні трамваї

Опубликовано: 18.09.2017 13:19:45
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 У новорічну (із 31-го грудня на 1-ше січня) і різдвяну (із 6-го на 7-ме січня) ночі у Львові курсуватимуть нічні трамвайні маршрути.

«Дім легенд»

Опубликовано: 03.12.2015 21:08:35
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Обов’язково підніміться на дах. Це просто чудове місце для фотосесій! До літаючого автомобіля з веслами і до труби, в яку можна просунуться, шикуються черги.

«Львівська копальня кави»

Опубликовано: 03.12.2015 21:03:37
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 «Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи