Автор: Максим Адаменко, 09.07.2019 17:19:25

Політ на повітряній кулі над Карпатами

Rest4U Экскурсии Украина Закарпатская обл. Свалявский район Поляна Політ на повітряній кулі над Карпатами

Політ на повітряній кулі це неспішна але захоплююча аеро-прогулянка над Карпатам, у супроводі вітру в хмарках безкрайнього неба!

Авіа-екскурсія наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій! Ви забудете про буденні турботи і опинитесь в романтичному світі "п'ятого океану".

Це найкращий подарунок для ваших коханих, близьких друзів або іменинника!

Програма "Відпочивай зараз, сплачуй потім!"
Власники картки ПриватБанку можуть скористуватись послугою "Миттєва розстрочка" і розділити вартість на півріччя, сплачуючи 1500 грн на місяць.

Політ на повітряній кулі є одним з найдавніших способів повітряної мандрівка і, по статистиці, одним з найбезпечніших видів транспорту. Перший політ на кулі здійснили брати-винахідники Монгольф'є у 1783 році.

Польоти влітку відбуваються зранку з 6:00 по 8:00 годин, до початку терміків (вертикальних потоків повітря з землі) і тривають 60-90 хвилин. Висота польоту сягає 1000 м.

Аеростат супроводжує автомобіль, з яким постійно підтримується радіозв'язок. Після посадки автомобіль доставить пасажирів і аеростат на базу (місце старту).

Програма атракції:

 • прибуття на місце старту;
 • підготовка аеростату до польоту;
 • інструктаж перед польотом;
 • фото-сесія (за додатковим замовленням);
 • політ на аеростаті тривалістю 60+ хвилин;
 • посадка;
 • трансфер на базу на машині супроводу.

Поради:

 • Для польоту необхідно вдягнути зручний одяг з натуральних матеріалів і взуття спортивного типу (без підборів). Різниця температури на висоті і землі може складати 5-6 градусів.
 • Візьміть з собою фото- чи відео-камеру, щоб зафіксувати мальовничі краєвиди.
 • В корзині аеростату вітер відсутній, тому що він рухається разом з повітряною масою.
 • Запрошуйте друзів поспостерігати за польотом з землі.

Важливо!
Політ на повітряній кулі повністю залежить від метеоумов (погоди): хмарності, опадів, видимості, сили і направлення вітру тощо. В день польоту за декілька годин до старту, пілот підтверджує можливість здійснення польоту за погодними умовами. Проте бувають рідкі випадки, коли вже на старті по питанням безпеки політ може бути відкладений (перенесений).

Узагальнююча інформація:

 • Вартість польоту на повітряній кулі: 2 особи - 8000 грн. / 3 особи - 9000 грн.
 • Тривалість польоту: 60-90 хвилин.
 • Висота польоту: 500-1000 м.
 • Швидкість горизонтальна: 10-20 км на год.
 • Кількість пасажирів: 2-3 особи.
 • Максимальна загальна вага пасажирів: 190 кг.

Якщо ви бажаєте літати, але не маєте компанії - дзвоніть. Ми спробуємо знайти компанію!

Реєстраційна форма

телефони:
050 328-06-50, 096 055-8-321

Экскурсию проводит: Максим Адаменко


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Політ на мотодельтаплані над Карпатами

Опубликовано: 09.07.2019 16:54:56
Закарпатская обл.Свалявский районПоляна

Політ на мотодельтаплані над Карпатами – це незабутні захоплюючі враження для тих хто любить активний відпочинок! Під час польоту Вам відкриються мальовничі панорами Карпат, гірські схили вкрДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи