Автор: Максим Адаменко, 09.07.2019 16:54:56

Політ на мотодельтаплані над Карпатами

Rest4U Экскурсии Украина Закарпатская обл. Свалявский район Поляна Політ на мотодельтаплані над Карпатами

Політ на мотодельтаплані над Карпатами – це незабутні захоплюючі враження для тих хто любить активний відпочинок! Під час польоту Вам відкриються мальовничі панорами Карпат, гірські схили вкриті лісом, маленькі будиночки і дороги – все буде, як на долоні. Ви будете зустрічати схід сонця або проводжати його захід, адже польоти відбуваються ранком чи увечері.

Під час пригоди з Вами буде досвідчений пілот-інструктор, а в цей час Ви будете насолоджуватися свободою польоту і красивими пейзажами внизу! Відкрита кабіна дозволить вам познайомитися з небом ближче, а сам політ на мотодельтаплані подарує безліч вражень, відчуття свободи і бажання повторити все це знову!

Ви можете замовити політ для себе або подарувати другу. Подарунковий сертифікат на політ над Закарпаттям – це ідеальній подарунок! Подаруйте незабутні враження!

Програма "Відпочивай зараз, сплачуй потім!"
Власники картки ПриватБанку можуть скористуватись послугою "Миттєва розстрочка" і розділити вартість на півріччя, сплачуючи 300 грн на місяць.

Що таке мотодельтаплан?
Мотодельтаплан - це літальний апарат, який використовує крило дельтаплана, для створення підйомної сили і гвинтомоторну установку для створення тяги, обладнаний шасі для зльоту-посадки. На місці зльоту, ви познайомитеся з пілотом і пройдете інструктаж-навчання. Після, вас чекає 15-хвилинний політ з інструктором. Під час польоту ви підніметеся на висоту близько 500-900 метрів і будете летіти зі швидкістю 50-120 км / год.

Скільки часу триває атракція?
Враження триває 12-15 хвилин.

Мінімальний вік?
Допускаються учасники з 18 років.

Чи є інші обмеження?
Вага до 120 кг.

Кількість учасників?
1 людина.

Чи можна пілотувати клієнту?
Ні.

Форма одягу?
Для комфорту краще вибрати зручний спортивний одяг. Рекомендуємо взяти легку куртку або вітровку (влітку).

У які дні можна відвідати враження?
Зранку, у період: з 5:30 по 9:00 год.
Увечері, у період: з 18:00 по 21:00 год.

Адреса польотів:
Місце проведення польотів село Яківське (поруч з с.Поляна, Закарпаття).

Що може заважає польоту?
Політ відбудеться за спокійної погоди і помірної сили вітру, без дощу і граду. Погода – це те, що не залежить від організаторів!

Безпека:
Неможна розглядати безпеку польотів на мотодельтаплані тільки з технічної сторони. Це, як безпека їзди на велосипеді – досвід пілота і дотримання правил безпеки зроблять ваш відпочинок безпечним і яскравим! Крім того, кожен учасник страхується на суму 300 000 грн.

Умови резервування послуги?
Послуга доступна за попереднім записом та 100% попередньої оплати.
Власникам картки Приватбанку доступна програма «Миттєва розстрочка» - платіж розподіляється на 6 місяців з сплатою 300 грн на місяць.

Реєстраційна форма

телефони:
050 328-06-50, 096 055-8-321

Экскурсию проводит: Максим Адаменко


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Політ на повітряній кулі над Карпатами

Опубликовано: 09.07.2019 17:19:25
Закарпатская обл.Свалявский районПоляна

Політ на повітряній кулі це неспішна але захоплююча аеро-прогулянка над Карпатам, у супроводі вітру в хмарках безкрайнього неба! Авіа-екскурсія наповнена незрівнянними відчуттями і масою поДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи