Автор: Alex S, 26.11.2010 19:46:48

Відпочинок на Міжгірщині

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Межгорский район Вэрхний Студэный Відпочинок на Міжгірщині

Чудесний тандем з свіжого гірського повітря та мальовничих закарпатських краєвидів-це одна з найяскравіших особливостей відпочинку в готельному комплексі «Незабудка»,що в селі Верхній Студений Міжгірського району.
Міжгірщина-прекрасний, мальовничий куточок нашої області.
 
Високі полонини, неповторні величні ліси захоплюють своїми красотами.Вже не кажучи про традиційний місцевий життєвий устрій та привітних людей-це та безліч інших приємних дрібниць нададуть перебуванню,в цьому краї, особливого відтінку.
 
Що ж стосується самого комплексу,то приємно вражає гостинність господарів, які пропонують Вашій увазі два комфортабельні бунгала:
-    Перше – знаходиться по центральній дорозі села, розрахована для двадцяти осіб і складається з дев’яти номерiв, з яких три люкс-номери. В приміщенні будинку для відпочинку є камінний зал, більярд. Поряд з садибою є хата господаря з його хазяйством а також пасіка.
      - Друге- розміщене на схилі гори за 300 м. від села з оглядом на мальовничий краєвид місцевості.  Це дерев’яний котедж для 10 осіб з усіма зручностями (душ, туалет у номері).
 
Слід згадати й про одноіменне кафе «Незабудка»,де  Вас чекають найрізноманітніші страви закарпатської домашньої кухні.
 
Взимку найцікавішою розвагою стане катання на лижах та санках - гірськолижний та інші екстримальні види спорту.
Є пункти прокату гірськолижного спорядження. 
А ввечері добре намерзнувшись,як ніколи до речі, по радує натоплена російська баня,якою теж  не обділений комплек «Незабудка».
Влітку в програму «зеленого» туризму входять:
-    Пішохідні одноденні екскурсії по горам;
-    Велотуризм та ін. види активного відпочинку;
-    Збирання ягід і “тихе полювання" за грибами;
-    Пішохідні багатоденні туристичні походи;

Автобусні екскурсії:
-    на Синевирське озеро, водопади;
-    на Водопад Шипіт;
-    по різним курортам Закарпаття;
-    до Мукачівського та Ужгородського замків;
-    в Долину нарцисів, тощо...
-    Відпочинок в долинах швидкоплинних річок Латориця та  Тиса.
В будь якому разі Ви отримаєте масу задоволення від перебування в  комплексі, заряд позитивних емоцій, прилив бадьорості та гарного настрою гарантовано власним досвідом.
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Містична Україна - історія озера Синевир

Опубликовано: 19.03.2017 17:37:47
Закарпатская обл.Межгорский районВэрхний Студэный

 Ця історія сталася дуже давно, коли непрохідні карпатські ліси, швидкі ріки та високі гори належали одному багатому графу. Була у графа донька - красуня Синь.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи