Автор: Valya, 09.05.2017 12:09:21

Середньовічна культура та реконструкція, найкращий фестиваль Закарпаття «Срібний Татош 2017»

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Чинадиево Середньовічна культура та реконструкція, найкращий фестиваль Закарпаття «Срібний Татош 2017»
Середньовічна культура та реконструкція, найкращий фестиваль Закарпаття «Срібний Татош 2017»

 Середньовічна культура та реконструкція, найкращий фестиваль Закарпаття «Срібний Татош 2017»
Історичні фестивалі Закарпаття сповнені видовищними рицарськими боями, запальними середньовічними танцями та музикою, у вечірній час неймовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та ще багато цікавого чекає на кожного, хто відвідає замок «Сент-Міклош».
Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже у шостий раз запрошує всіх поціновувачів середньовічної культури на міжнародний фестиваль «Срібний Татош», що пройде 27-28 травня 2017 року.
Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська.
Цьогоріч тут знову схрестять мечі рицарі з України, та сусідніх країн, щоб відродити славу минулих епох.
Фестивалі Закарпаття цікаві та колоритні, особливо ті, що відтворюють історію, культуру та традиції середньовіччя.

На фестивалі будуть проводитись видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами.
Фестивалі Закарпаття не можуть обійтись без танців, а на фестивалі “Срібний Татош” музика та танці будуть середньовічні у автентичному виконанні.
Тож заплануйте відвідати найкращий історичний фестиваль Закарпаття “срібний Татош”, що пройде у середньовічному замку “Сент Міклош” у селі Чинадієво, поруч з містом Мукачево 27-28 травня 2017 року.
Тут кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку.

Інформація взята з сайту:

http://tourinform.org.ua/serednovichna-kultura-ta-rekonstruktsiya-na-festivali-zakarpattya-sribnij-tatosh


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


фестивалі у Сент-Міклоші

Опубликовано: 24.05.2015 11:55:56
Закарпатская обл.Мукачевский районЧинадиево

Недалеко від міста Мукачева, у селищі Чинадієво, в замку Сент-Міклош проходить міжнародний фестиваль середньовічної культури Срібний Татош.

Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош 2013»

Опубликовано: 16.04.2013 18:54:59
Закарпатская обл.Мукачевский районЧинадиево

 Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже вдруге запрошує всіх поціновувачів середньовічної культури на міжнародний фестиваль «Срібний Татош».

Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

Опубликовано: 29.03.2013 22:20:45
Закарпатская обл.Мукачевский районЧинадиево

 17-19 травня 2013 року в Чинадієвському замку біля Мукачева, відбудеться міжнародний фестиваль середньовічної культури.

Програма фестивалю “Срібний Татош”

Опубликовано: 09.05.2012 21:45:59
Закарпатская обл.Мукачевский районЧинадиево

19-20 травня 2012 року в Чинадієвському замку, відбудеться міжнародний фестиваль середньовічної культури “Срібний Татош”.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи