Автор: Valya, 18.05.2017 17:25:09

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Межгорский район Колочава Реабілітаційний центр бурих ведмедів
Реабілітаційний центр бурих ведмедів

 Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти. Зараз у центрі перебуває вже шість косолапих. Готують умови для перевезення ще десятків.Місце для потерпілих ведмедів підібрали найкраще. На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна.
Їдять ведмеді по 18 кілограмів різних каш і овочів, часом отримують трохи відварного м’яса. Ведмежий десерт - червона риба.
Реабілітаційний вже став домівкою для шести косолапих. Живуть тут молода світло - палева ведмедиця з Харкова, яку прозвали Бубочка, бурий Потап, десятирічний Беня з Козятина, ведмедиця Ірина з Хмельниччини, ведмедиця Роза та найбільший за розмірами Дюрій із Ясіня, який важить понад 300 кг.

Всі ведмеді мають сумну історію попереднього життя: їх мордували голодом та катували хазяїни, утримуючи лише заради прибутку. Виснажених та худих тварин працівники національного парку та закордонні лікарі силоміць забирали від господарів та під суворим медичним та суспільним контролем приводили сюди.
Дбайливе ставлення, хороше харчування та природні умови якнайкраще вплинули на ведмедів. Тепер вони погладшали та із задоволенням граються між собою, купаються у басейні і влаштовують справжні вистави, привертаючи увагу численних туристів. Адже реабілітаційний центр розташований по дорозі до озера Синевир і побачити звірів може кожен бажаючий. Щоправда, навколо центру 3-метровий паркан, обладнаний так званим електропастухом.
В таких умовах ведмеді житимуть до кінця життя, радуючи глядачів своїми витівками.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Колочава запрошує на фестиваль ріплянки

Опубликовано: 30.05.2015 14:03:16
Закарпатская обл.Межгорский районКолочава

Як повідомляє “Турінформ Закарпаття”, у червні, на території села Колочава пройде традиційний гастрономічний фестиваль ріплянки.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи