Автор: Тур. агенція Окраина, 13.04.2012 9:21:18

Фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле» 19–20 грудня 580 грн.

Rest4U Туры Украина Фестивальные туры Запорожская обл. Фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле» 19–20 грудня 580 грн.

 Фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле» 19–20 грудня

580 грн.

Два дні

Ужгород – Невицьке – Середнє – Мукачево – «Карпатський мисливець» – Берегово – Великі Береги – Мукачево

План мандрівки


Перший день

  • Зустрiч групи на залізничному вокзалі у Воловці або в Мукачево (для Тернополян збір групи біля готелю «Тернопіль» о 24:00)
  • Переїзд – Воловець – санаторій Карпати – Мукачево – «Карпатський мисливець» – Ужгород

Карпати

  • Палац родини Шенборнів-Бугеймів

Вражає свою вишуканістю та архітектурною довершеністю. Він наче створений чарівником, що ідеально поєднав архітектурні особливості будинку та прилеглого до нього парку. Палац будували як літню та мисливську резиденцію для відпочинку на замовлення графу Фрідріху-Карлу Шенборну-Бугейму.
Краса та архітектурна довершеність оселі були її гордістю, приваблювали численних гостей та друзів родини.

Мукачево

  • Мукачівський замок «Паланок», XIV–XVIII cт.

Знаходиться за 42 км від Ужгорода. Принаймні під ХІ-VІ ст. до Різдва Христового на горі Тупча існувало поселення людей. Проте першу писемну гадку про місто зустрічаємо у хроніці «Діяння Угорців». 1086 р. фортецю зруйнували половці, а 1241 – загони хана Батия. Певний час теренами навколо Мукачева від імені українського князя Лева Даниловича керував Іштван Гергель. 1376 р. королева Ержебет видала грамоту про впровадження в місті власної печатки, це значно посилило позиції останнього. 1445 р. володар домінії та замку регент Угорщини Янош Гуньяді надав Мукачеву магдебурзьке право. Серед населення, крім українців та угорців, у середині XVIII ст. з’явились німці. Від кінця XVII ст. спостерігався значний наплив євреїв.

В минулому головним завданням мукачівського замку був нагляд та контроль за шляхом із Угорщини в Галичину через Верецький перевал
Легенди
Назва «Мукачеве» залишається предметом різних спекуляцій. Принаймні одна з них все ще є най відомішою. Можна почути, що гора, на якій стоїть замок, насипана штучно, коштом великих зусиль та мук простого люду. Звідси нібито і виводиться назва Мукачеве. Це неправда. Гора, що здіймається на 188 м над рівнем моря, цілком природного, вулканічного походження, і муку з нею мали лише ті, хто пробував здобути замок штурмом
Замкова криниця має свою легенду. Кажуть, що, попри всі зусилля, вода в ній з’явилась лише за посередництвом чорта. Останній запропонував володареві свої послуги в обмін на мішок золота. Князь вирішив скористатись тим, що чорт не вказав, якого розміру має бути мішок. Тому після появи води, йому видали кілька монет. З люті та сорому чорт стрибнув у криницю і з того часу страшить з її глибини чудернацькими звуками всіх, хто хоче напитися води.

  • Обід в колибі туристичної бази «Карпатський мисливець»

На території бази розташований вольєр із закарпатськими дикими кабанами. Пригостивши їх хлібом ви заслужити увагу не одного кабанчика.

Ужгород

  • Фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле»

21–22 листопада в Ужгороді пройде фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле». Кращі винороби області запропонують свої винні шедеври гостям свята. Протягом двох днів винороби області виставлятимуть на фестивалі від 7 до 15 різних сортів молодого вина – виробленого з урожаю 2009 року, яке ще зберегло аромат сонця, запашного літнього дня і свіжого винограду. Одна умова: вина повинні бути виключно марочні, а не дешеві ізабельні гібриди.
Під час божоле-днів вино не тільки п’ють. Про нього дізнаються й багато цікавого: організатори розкажуть історію виноробства в Закарпатті, традиції вживання та особливості цього унікального справи.

  • Дегустаційний зал «Шардоне»

На суд пошановувачів божественного напою представлені як легендарні, на кшталт «Троянди Закарпаття», так і ексклюзивні сорти, яких більше ніде не скуштуєш.
На додаток – лише у залі «Шардоне» на відвідувачів очікує неповторна дегустаційна програма, перегляд фільму про закарпатське виноробство.

В етно-велнес готелі «УнгварЪскій», до ваших послуг зручні та затишні номери Стандарт. Однокімнатний номер з одним великим або двома окремими ліжками, телевізор с кабельним телебаченням, душ/туалет, міні-парфюмерія.

  • Альтернатива – готель «Інтурист-Закарпаття», м. Ужгород.

Двомісні номери старого взірця зі зручностями в номері (дуже охайні).

  • Додаткові послуги готелю «УнгварЪскій»
  • УнгварЪска купіль (для 2–4 чол., вартість 500 грн./год.)

Купання в чанах з мінеральною водою було відоме закарпатцям із давніх-давен. Користь від таких ванн не підлягала сумніву, адже окрім простого очищення організму, мінеральна вода чудово впливає на загальний тонус, потовиділення, розм’якшує епідерміс, покращує дихання шкіри, та насичує її через відкриті пори необхідними мінералами, а також покращує роботу кровоносної системи. За рахунок маси та спеціально розрахованої форми чану тепло, накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно і проникає вглиб тіла, прогріваючи внутрішні органи, підсилюючи загальний ефект від купання в мінеральній воді. Поряд із чаном розташовано діжку з холодною мінеральною водою для поціновувачів контрастних відчуттів.
Унікальні процедури, які ми пропонуємо, значно покращать ваше самопочуття, а головне – дозволять повноцінно відпочити від повсякденних справ і створять чудовий настрій на довгий час.
Трохи історії. Коли Ференцу Егрі, власнику ливарного заводу в Малих Геєвцях, запропонували вилити спеціальний чан для готелю «УнгварЪскій» під мінеральну воду, він був щиро здивований, адже його основними замовниками були церковні громади, для яких його мануфактура виготовляла дзвони. У 1876 році чан було встановлено у спеціально збудованому для цього приміщенні. За свій історичний вік чан, разом з готелем, пережив Австро-Угорську імперію, Угорську буржуазну республіку (саме тоді в готелі розміщувався штаб гусарського полку), Чехословацьку республіку, Угорську монархію, Радянський Союз, і тепер саме у ньому ви маєте можливість відчути на собі цілющі властивості «УнгварЪскої купелі» та мінеральної води «УнгварЪска».

  • Баня (Баня №2 до 10 чоловік – 200 грн./год.)

Дві окремі парні зони нашого етно-велнес готелю створені золотими руками майстрів-банщиків традиційним закарпатським способом. Карпатські трав’яні чаї та олії, мінеральні води та солотвинська сіль, віники (березові, дубові, трав’яні та хвойні) та банні солодощі (чорнослив, волоські горіхи, родзинки в меду), трав’яні та медові настоянки.

  • Вечеря (самостійне забезпечення)

Другий день

  • Сніданок
  • Переїзд – Ужгород – Невицьке – Середнє – Берегово – Великі Береги – Мукачево

Ужгород

  • Площа Федора Корятовича
  • Вулиця Корзо
  • Римо-католицький костел Св. Юрія
  • Василіанський монастир
  • Підвальний ряд
  • Ужгородський замок
  • Музей архітектури та побуту Закарпаття

Однією з таємниць сучасного Закарпаття є походження назви його столиці – міста Ужгород. Місцеві мешканці із задоволенням розкажуть гостям кілька версій: чому саме «Ужгород». Українці висувають свою версію, угорці боронять іншу. «Хресним батьком» міста вважають арабського мандрівника та географа Аль-Ідрісі. 1154 р. він залишив найдавнішу згадку про місто, коли на замовлення сицилійського правителя Рожера ІІ розпочав створення географічного атласу світу. У творі науковця було подано назву «Гункбар» або «Унгу». З часом ця назва перетворилася на Ужгород.
Ужгородський замок приваблює кожного, хто хоча б на один день прибув до міста. Цю величну споруду помітно вже на під’їзді до міста. Вона стоїть на природ ній горі.Середньовічна хроніка «Діяння угорців» пов’язує заснування замку з іменем легендарного слов’янського князя Лабор ця.
Музей архітектури та побуту Закарпаття створено 27 червня 1970 р. В 1965–1970 рр. сюди перенесено понад два десятки житлових та сакральних споруд значної мистецької вартості. Щоправда музей збудували на місці одного з найстаріших ужгородських кладовищ. «Могильний сад» – саме так називали це місце місцеві жителі – був останньою домівкою багатьох видатних постатей. Проте, завдяки діяльності музею, до нашого часу збереглись чудові пам’ятки дерев’яного зодчества, котрими славиться Закарпаття.

Невицьке

  • Руїни сторожового замку

Відоме руїнами сторожового замку. Його заснування пов’язане зі зростанням ролі гірських перевалів і шляхів, котрі провадили через Карпати зі Сходу на Захід. У XII ст. замок був земляним городищем. У березні 1241 р. монголо-татари перейшли через гори, по дорозі зруйнувавши укріплення в Невицькому. 1279 року король Пасло IV передав усі володіння комітату Унг в управління воєводі Фінті. Після його смерті господарем замку став феодал Аба Омодей. 1311 року угорський король із французької династії Анжу – Карл Роберт – вирішив послабити вплив цього опозиційного роду. Однак, попри сильний натиск, замок у Невицькому залишився в руках родини. Нова епоха в житті фортеці розпочинається 1328 року, коли король передав його в тимчасове, а з 1333-го постійне володіння Іоанну Другету. Доля замку як оборонної споруди закінчилась 1644 р., коли його зруйнували під час нападу. Фортеця довго стояла пусткою і навіть вважалася місцем, де водиться нечиста сила. Лише наприкінці XIX ст. розпочались спроби повернути замок до життя. Подвір’я використовували для театральних вистав та весільних розваг. Сьогодні це чудове місце відпочинку.
Легенда
Існує кілька легенд про походження Невицького замку. Найпопулярніша з них твердить, що його збудувала міфічна ПОГАНА ДІВА, котра для міцності мурів наказала додавати до будівельного розчину молоко та яйця. Від її правління мешканців звільнив король Матяш Корвін.

Середнє

  • Винні підвалини, XVI ст. (екскурсія без дегустації)

Викопані підвали в туфі – породі вулканічного походження. Через капіляри, що в ній існують, у підземелля постійно проникає свіже повітря. Це дуже важливо для технології витримки справжніх вин за європейськими традиціями, протягом 3-5 років. У середині підвалів постійно утримується температура +12 °С. Це ідеальні умови для витримки вин.
Середнянські вина з графських підвалів надсилали багатьом коронованим особам Європи. У 1711 р. цією територією проїжджав цар Росії Петро І. Він скуштував тут вина, і йому так сподобалося, що на його прохання були закуплені виноградники, які увійшли в історію як „царські". Вина з підвалів взимку і влітку поставлялись у Петербург.

Берегове

  • Купання в термальному басейні (+ 36 С) (20 грн./год.).

Великі Береги

  • Екскурсія та дегустація закарпатських вин у найколоритнішого сільського винороба Урси. (40 грн. екскурсія + дегустація 8 видів вин).

Мукачево

  • З/д вокзал (для Тернополян відправка автобусом в Тернопіль)

Вартість в грн./чол за тур при обраному готелі

Кількість чоловік
УнгварЪскій, 2-во місний номер
Інтурист-Закарпаття, 2-во місний номер
 
8 745 685
15 665 605
25 640 580

У вартість мандрівки включається

  • Транспортне обслуговування
  • Ночівля
  • Екскурсії по музеях та замках
  • Вхідні квитки
  • Екскурсії по винних підвалинах (Ужгород – «Шардоне», Середнє – «Леанка»)
  • Дегустація 7 сортів винна у підвалинах «Шардоне»
  • Ситне харчування згідно програми
  • Страхівка
  • Супровід групи

У вартість мандрівки не включається

  • Квитки на поїзд
  • Вечеря першого дня
  • Купання в термальному басейні – 20 грн./чол.
  • Екскурсія та дегустація у Урси – 40 грн./чол.

З собою мати

  • Купальник (плавки)
  • Гумові тапочки
  • Шапочку для купання та сушку для волосся
  • Полотенце

Поїзд

  • прибуття
  • 207 К Київ – Ужгород (Київ 16:22 – Воловець 6:27)
  • 81К Київ – Ужгород (Київ 18:46 – Мукачево 9:28)
  • відправка
  • 8К Чоп – Київ (Мукачево 21:33 – Київ 12:22)
  • 81 Ужгород – Київ (Мукачево 17:49 – Київ 9:31)

Туристична агенція Надії Облещук "Окраина"

46027 м. Тернопіль бул. Просвіти 13/30
46000 м. Тернопіль, вул. Замкова 14, каб. 234
Готель «Тернопіль»
тел. + 38 (0352) 53 75 96
тел./факс + 38 (0352) 43 37 65
obleshchuk@rambler.ru


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Закарпатські фестивалі

Опубликовано: 13.10.2015 18:53:25
УкраинаФестивальные турыЗакарпатская обл.

 Дивовижне Закарпаття здивує не лише іноземних гостів своїми фестивалями, а і  українця вдасться здивувати якимось незвичним та цікавим культурним надбанням саме цієї області .

Народна магія Гуцульщини (до дня 8 Березня) 1150 грн.

Опубликовано: 02.03.2012 15:42:13
УкраинаФестивальные турыИвано-Франковская обл.

Iвано-Франківськ – Космач – Верховина – Криворівня – Верхній Ясенів – Буковець – Яворів – Івано-Франківськ План мандрівки



Добавление фотографий



Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация





 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи