Найдено объектов 226

Туры

Туристичний маршрут «Сонячні годинники Закарпаття»

Опубликовано: 30.11.2015 19:51:17
УкраинаИндивидуальные турыЗакарпатская обл.

Туристичний маршрут: «Сонячні годинники Закарпаття» Сонячний годинник — пристрій для вимірювання часу за зміною довжини тіні від гномону та її руху по циферблату. Механізм роботи такого годинника є дуже простим — зміна довжини тіні гномона, центральної осі або колони сонячного годинника, вказуває на зміну часу доби.

Туристичний маршрут «Музичні органи Закарпаття»

Опубликовано: 30.11.2015 19:14:01
УкраинаИндивидуальные турыЗакарпатская обл.

Туристичний маршрут: «МУЗИЧНІ ОРГАНИ ЗАКАРПАТТЯ» Глобалізаційний світ змінив суспільство безповоротньо, а тому все більше людей прагнуть відпочивати не просто як туристи, а й з духовною та освітньою користю. Відпочинок за кордоном значно подорожчав.

Рождество в Карпатах. Горнолыжный тур с Ястреб-тур

Опубликовано: 21.11.2015 17:21:32
УкраинаНовогодние и Рождественские турыИвано-Франковская обл.

 Авторский тур, Активный отдых на Рождество в Карпатах 2016! Горнолыжный автобусный тур на Буковель из Киева Предлагаем Вам нарушить традиции и отпраздновать встречу Рождества в кругу новых друзей, в новом месте, в свежей обстановке.

Регулярный тур "Закарпатье – Серебряная Земля"

Опубликовано: 19.11.2015 12:09:37
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

  Регулярный тур "Закарпатье – Серебряная Земля" – все жемчужины Закарпатья в одном туре. Вас ждут буковые пралеса и горы, полонины, водопады, девственная природа, средневековые замки, роскошные дворцы, старинные деревянные церкви, интересные музеи, закарпатская кухня, ароматное вино, минеральные источники и многие другие изюминки Закарпатья.

Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Опубликовано: 12.11.2015 19:48:36
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім вітання! Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош. Перший з 22 виноробних регіонів угорської країни, який ми осінили своєю присутністю - це регіон Матра названий в часть найменшої за висотою частини Карпат. Згідно інформації тут 7.

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:28:22
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім привіт!. . . Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22. 160 гектарами, туристичний маршрут "Карпатське вино" за підтримки Інституту туризму Карпатського регіону від Закарпатського винного оглядача до вашої уваги.

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" . Інститут туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем прийшли, побачили, продегустували.

Винний регіон Панонголмо, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:09:38
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Наступна подорож великим туристичним маршрутом "Карпатське вино", цього разу четверта подорож від Закарпатського винного оглядача з Інститутом туризму Карпатського регіону пройшла у регіоні Панонголмо, неподалік від угорського міста Дьор.

Винний регіон Асар-Несмей, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:57:26
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми продовжуємо наші подорожі по виноградним Карпатам - Закарпатський винний оглядач разом з Інститом туризму Карпатського регіону відвідав винний регіон Асар-Несмей - Neszmély, Угорщина.

Токай угорський

Опубликовано: 12.11.2015 17:36:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Щосуботи ділюся родзинками - Токай угорський. Найближча точка до Закарпаття серед угорських винних зон, що розташована на березі Тиси і Бодрога. Ми, Закарпатський винний оглядач та Інститут туризму Карпатського регіону, приїхали вчасно сюреті-дні і безперервні ярмарки. Так це популярна туристична точка з тисянським голасле і дегустацією найкращих вин Угорщини.

Винний регіон Мор, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:21:56
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім. . . ! Ось і прийшла середа, незважаючи ні на що і " вопрєкі всєму" ми працюємо на туристичний маршрут "Карпатське вино" разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону. Цього разу перед нами - я думаю один з найкращих і не заслужено забутих для туристів регіон Мор, Угорщина.

Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино". Цього разу ми змінили країну перебування - нею стала Словаччина, де знаходяться 6 областей, які поділяються на райони та винні місцевості.

Словацький Токай

Опубликовано: 12.11.2015 16:54:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми всі працюємо для вас, не зважаючи на всі відходи виноробства, команда Інституту туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем презентує всім пошановувачам якісні позиції виноробства Карпатського регіону, і цього разу Словаччина.

Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод

Опубликовано: 12.11.2015 16:39:06
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ніхто не забув ще наші подорожі!?, які ми разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону здійснюємо в рамках туристичного маршруту "Карпатське вино". Отож, чергова вилазка у ближні регіони, цього разу Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод.

Родзинки Закарпаття

Опубликовано: 07.11.2015 13:38:09
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Тур на 3 дні Львів - Чинадійово - Мукачево - Берегово - Четфалва - Ужгород - Лумшори - Нижнє Селище - Пилипець - Львів. 1 день. Виїзд зі Львова Переїзд в Чинадійово. Екскурсія по замку графів Шенборнів. Це один з найгарніших і найромантичніших замків країни. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Переїзд до Мукачево.

«Перлини Закарпаття»

Опубликовано: 05.11.2015 23:49:42
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

 Пориньте в аристократичну атмосферу давніх замків Закарпаття у триденному турі . Чарівні замки, неймовірні природні ландшафти, цілющі купання та дегустації перенесуть вас у дивовижний світ. Стіни кожного закарпатського замку зберігають стільки таємниць, трагедій та історій кохання, що їх з подивом та неймовірною цікавістю слухатиме кожен без винятку.

Навколо Закарпаття за 2 дні

Опубликовано: 03.11.2015 19:21:23
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Ужгород –це місто, що не схоже на жодні інші обласні центри України. Зі своїм шармом та загадковістю, відкритістю та легкістю.

Новый год в Карпатах с Ястреб-тур

Опубликовано: 18.10.2015 10:50:24
УкраинаНовогодние и Рождественские турыКиевская обл.

 «Новый год 2016 в Карпатах» Новый год в Буковеле. Автобусный тур на Новый год из Киева в Карпаты. Встретить Новый Год в Карпатах - большая удача и огромное удовольствие. Это – зимняя сказка среди горных вершин. Вас ждет чарующая красота заснеженных хвойных лесов и хрустальный целебный воздух Карпатских гор.

Регулярный горнолыжный тур в Карпаты из Киева

Опубликовано: 17.10.2015 13:39:08
УкраинаТуры в КарпатыИвано-Франковская обл.

 Горнолыжный отдых в Карпатах на 3 дня от Ястреб-тур! Зимняя сказка на яву: чудотворный горный воздух, захватывающий пейзаж, сумасшедший адреналин от катания на лыжах и подъемниках, гуцульские гуляния, купание в чанах- все это с нами на горнолыжном курорте в Карпатах.

Екскурсія по правому березі р. Уж

Опубликовано: 16.10.2015 14:27:29
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Завітавши до мальовничого Закарпаття, напевно жоден турист не може не відвідати чарівне місто Ужгород. Ужгород є не лише окрасою Закарпаття,а й є обласним його центром. Ужгород зачаровує багатьох туристів не лише чудовими пейзажами, маленькими затишними вуличками та пасажами, а й своєю могутністю.

Закарпатські фестивалі

Опубликовано: 13.10.2015 18:53:25
УкраинаФестивальные турыЗакарпатская обл.

 Дивовижне Закарпаття здивує не лише іноземних гостів своїми фестивалями, а і  українця вдасться здивувати якимось незвичним та цікавим культурним надбанням саме цієї області . Кожен гість побувавши хоча б один раз на Закарпатському фестивалі назавжди запам'ятає нашу традицію святкувань. Зимові фестивалі на Закарпатті 1.

«Агротур Закарпаттям»

Опубликовано: 11.10.2015 14:28:36
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

2 дні м. Ужгород – с. Шаян – с. Велятин – с. Іза – м. Хуст – м. Ужгород  Тур спрямований на широкий загал туристів, які прагнуть набратись життєвих сил, покращити самопочуття, а також отримати найкраще, що може дати сама природа.

Львів у Золотій підкові

Опубликовано: 05.07.2015 1:32:52
УкраинаЭкскурсионные турыЛьвовская обл.

Львів у Золотій підкові 2 дні / 1 ніч 1 день: Зустрiч групи - ж-д вокзал, м. Львів Маршрут: Екскурсія по старомістю древнього міста Львiв – княже місто.

ст.<<<12345>>>
Copyright 2008-2017, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи